Виготовлення зручних боксів, контейнерів для використаних батарейок

Як до Вас звертатись?

Телефон

Боксы

Коробки, бокси для збору використаних батарейокПагубний вплив використаних батарейок давно доведено, але, на жаль, у нас не так багато способів їх безпечної утилізації. Можна годинами говорити про те, що повинна зробити для цього влада, але ми можемо почати зміни з себе. Якщо на вашій фірмі чи підприємстві часто використовується техніка, що працює від батарейок, ви можете замовити виготовлення спеціального контейнера для батарейок. Збираючи використані акумулятори в такі бокси, в підсумку ви зможете легко передати їх для подальшої утилізації.

Контейнери для збору використаних батарейокБокси для використаних батарейок можуть бути абсолютно різноманітними. Звернувшись до нас ви отримаєте детальну консультацію менеджера. Крім цього, якщо у вас немає власного макета, наші дизайнери легко допоможуть вам з розробкою. Працюючи в команді, в якій кожен точно знає що йому робити, наша компанія виготовить для вас зручні та якісні контейнери для використаних батарейок, щоб ви на собі відчули, що піклуватися про природу – просто!

Якщо ви вирішили купити контейнер, бокс для використаних батарейок для своєї організації, зв’яжіться з нашими представниками прямо зараз. Ми з радістю відповімо на ваші питання і допоможе прийняти вірне рішення!

Ви можете замовити бокс для батарейок в Черкасах, Києві, Вінниці, Кіровограді, Полтаві та інших містах України. Ми здійснюємо доставку по всій країні.

Ціна на контейнери для використаних батарейок.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: