Доставка і оплата

Зворотній дзвінок

  Як до Вас звертатись?

  Телефон

  Доставка

  Доставка, оплата рекламних виробів

  Крім монтажу рекламних виробів, ми ораганізовиваем доставку деяких виробів (наприклад, захисних екранів для кондиціонерів, боксів для використаних батарейок, календарів і кубків з акрилу і т.д.) по всій Україні. Для зручності наших клієнтів, ми працюємо з різноманітними службами доставки:

  1. Нова Пошта (рекомендований)
   https://novaposhta.ua/ru. На сайті перевізника, серед великої кількості відділень ви можете вибрати склад, на який ми зможемо відправити продукцію, а також відстежити місце перебування вантажу. Крім цього, перевізник забезпечує обрешітку, яка захистить крихкий вантаж.
  2. Гюнсел
   http://gunsel.ua/. Сайт надає можливість приблизно розрахувати вартість доставки, а також ознайомитися з відділеннями в різних містах.
  3. Інтайм
   http://www.intime.ua/. Тут ви зможете відстежити своє замовлення, а також знайти відділення в своєму місті.
  4. Нічний експрес
   http://www.nexpress.com.ua/ru. На сайті цього перевізника ви також можете розрахувати вартість доставки, а також відстежити вантаж і знайти відділення у вашому місті.

  Оплата

  Оплата рекламних виробів

  Спосіб оплати уточнюйте у менеджера.

  Ми надаємо всю супутню бухгалтерську документацію поштою, або разом з товаром.

  Також при замовленні на велику суму ми надаємо можливість розрахунку за передоплатою 70%. В даному випадку і при бажанні замовника, ми пропонуємо укласти договір.