Новинка! Дизайнерський світильник округлої форми з функцією зміни кольору

  Як до Вас звертатись?

  Телефон

  Светильник с rgb лампой

  Як альтернатива прямокутним світильникам Soll, які представлені у нас на сайті, ми розробили для вас дизайнерські світильники Flami округлої форми. Розмір світильника 500 мм у висоту і 180 мм в діаметрі. Нові світильники були розроблені в двох варіантах кольору – Flami зі звичайною світлодіодним лампочкою, а також Flami RGB, який включає в себе лампочку з функцією зміни світла (в комплект також входить пульт програмування).

  Світильники з функцією зміни кольору (змінюючий колір підсвітки)

  Декоративні світильники в стилі мінімалізму ідеально доповнюють сучасні інтер’єри квартир і офісів. Величезна різноманітність зображень, яке ви можете вибрати для свого світильника, дає великий простір для оригінальних ідей по створенню унікального інтер’єру у вашому домі. Новий світильник Flami RGB дає ще й прекрасну можливість самостійно запрограмувати зміни кольору лампочки, щоб ваш світильник заграв новими фарбами.

  Світильник з RGB лампою RGB світильник з пультом управління
  Світильник змінюючий колір підсвітки Світильник зі зміною підсвічення

  Крім своєї декоративної функції, циліндричний світильник зі світлодіодним лампою стане прекрасним подарунком для ваших бізнес партнерів або клієнтів. Такий новорічний подарунок підкреслить особливий статус вашого партнера, що дозволить зробити ваше співробітництво ще пліднішим (адже для всіх людей важливо відчувати свою значимість). Ви можете вибрати такий дизайн світильника, щоб він не тільки привабливо виглядав в інтер’єрі клієнта, а й служив ненав’язливою рекламою.

  Дізнатися ціни на циліндричні світильники, ви можете, перейшовши за посиланням на розділ Дизайнерські світильники. Ще ви зможете ознайомитися з прямокутними світильниками Soll, а також з дизайнерськими рішеннями по оформленню декоративних світильників, які входять в каталог стандартних виробів.

   Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

   Ваше ім’я (обов’язково):

   Ваш e-mail (обов’язково):

   Номер телефону:

   Повідомлення

   Прикрепить файл: