Cекрет в інтер’єрному світильнику

Як до Вас звертатись?

Телефон

Интерьерные светильники - светильник в интерьере

Дизайнерський інтер’єрний світильник

У сучасному світі світильник – це не просто джерело світла. Сьогодні він може бути стильним предметом інтер’єру, який створює незвичайну атмосферу в домі, реалізувавши найкреативніші дизайнерські ідеї. Саме такі інтер’єрні світильники пропонує Вам творча майстерня «Цех-А».

У магазинах нині асортимент світильників настільки величезний, що визначитися буває складно. Чи впливає освітлення в будинку або квартирі на наш настрій, сприйняття кольору і розміри кімнати? З усіма секретами, які приховані в світильниках, спробуємо розібратися в цій статті.

Освітлення працює в тандемі з колірним тоном стін, малюнком штор, меблями і декором. При правильному підборі всі ці деталі перетворюють кімнату в комплекс стилю і функціональності. Декоративні світильники в інтер’єрі здатні створити відчуття спокою і затишку, або навпаки – тривожності й дискомфорту.

Кожен світильник і лампочка мають свій колір. Тому при виборі потрібно звернути увагу на те, яке світло він буде випромінювати і наскільки воно буде оптимальним для вашого будинку, виходячи з його функціональності:

Дизайнерський світильник в інтер’єрі

1. Наприклад, тепле світло, яке випромінює світильник, зазвичай має злегка жовтуватий відтінок, який створює розслаблюючий ефект і є ідеальним для житлових приміщень. Тому часто користується попитом серед більшості споживачів. При такому освітленні можна почитати улюблену книгу, посидіти в сімейному колі або просто відпочити після робочого дня. Розмістіть його в спальні, в залі або дитячій кімнаті, він всюди буде доречним, оскільки створює атмосферу невимушеності й затишку.

Також потрібно знати, що тепле світло збільшує чіткість і підсилює колір деталей в теплих тонах, та приглушує холодні відтінки в інтер’єрі.

2. Холодне світло підходить для створення робочої атмосфери і концентрації. Найчастіше таке світло використовують в офісних приміщеннях та установах. Також для освітлення інтер’єрів клубів або барів, створюючи там особливу атмосферу.

3. Світильник з денним світлом зазвичай застосовують в окремих зонах, наприклад, щоб підсвітити робоче місце на кухні, над швейною машинкою або в передпокої без вікон.

Виходячи з вищезазначеного, робимо висновок, що холодне світло більше підходить для роботи, а тепле – для житлових приміщень.

Інтер’єрні світильники Flami

Ми пропонуємо Вам універсальний дизайнерський світильник для інтер’єру Flami з теплим світлом. Унікальність світильника в тому, що Ви самі можете підібрати його особливий дизайн для інтер’єру Вашого будинку або квартири. Безліч принтів, які розробили дизайнери, дають велику кількість колірних рішень і можливостей для реалізації Ваших самих креативних ідей. Світильник має круглу лаконічну форму та оптимальний розмір, завдяки чому впишеться в будь-який інтер’єр. При вимкненому режимі світильник Flami буде стильним декором.

Якщо ж Ви хочете здивувати своїх гостей, замовте світильник Flami RGB зі світлодіодною лампою, яка змінює кольори в різних режимах. Подробиці можете дізнатися у нашого менеджера.

Джерело світла – це не просто невід’ємний елемент дизайну інтер’єру Вашого будинку, часто він є його яскравим акцентом. Унікальний світильник як арт-об’єкт притягує увагу і задає стиль будь-якого інтер’єру. Каталог зображень для дизайнерських світильників Flami дивіться на нашому сайті.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: