Унікальні і привабливі шаблони годинників для нанесення логотипу фірми від Цех-А

Як до Вас звертатись?

Телефон

Дизайнерские часы с логотипом

Настінний годинник з логотипомНапередодні Нового року всі починають замислюватися про бізнес сувеніри своїм партнерам. Спеціально для вас ми розробили вісім унікальних, привабливих і стильних шаблонів годинників для нанесення логотипу. Такі годинники виготовляються зі сполучення молочного пластика і фанери, що створює їм презентабельний і функціональний вигляд. Функціональність таких годинників з вашим логотипом полягає в тому, що розташовуючись в офісі партнера, їх можуть побачити його клієнти і відвідувачі, а значить дізнатися про вас.

Дизайнерський годинник з логотипом компаніїКожен розроблений шаблон дає великий простір для створення найрізноманітніших індивідуальних дизайнів зображення. Також ми завжди готові розробити індивідуальний дизайн самого годинника, який буде повністю відповідати вашим побажанням.

У розділі «Друк на годиннику» ви можете ознайомитися з новими шаблонами, а також цінами на них. Даний вид продукції відноситься до серійного виробництва, тому в залежності від партії, ціна за одиницю виробу може змінюватися. Для уточнення деталей щодо серії, дизайну або індивідуального замовлення, зверніться до нашого менеджера.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: