Виготовлення стильної міської навігації в Київській області

Як до Вас звертатись?

Телефон

Городская навигация

Міська навігація - туристичний стендДля того щоб орієнтуватися в будь-якому місті було зручно як його жителям, так і гостям, встановлюється міська навігація. Вона може бути просто у вигляді табличок на будинках, а може стати прикрасою вашого міста. Така навігація це стильний атрибут головних вулиць міста. Вони може виконуватися в різних стилях, наприклад техно, модерн, під старовину, або будь-який інший. До елементів такої навігаційної системи відносяться:

  • Інформаційний покажчик напрямків;
  • Інформаційні стенди.

Така система міської навігації була успішно реалізована в місті Черкаси. Їй дали назву «Старе місто», і вона стала привабливою пам’ятка міста. Для кожного окремого випадку наші дизайнера можуть розробити кілька варіантів макетів, з яких ви зможете вибрати вподобаний, або надати нам свій. Для виготовлення такої системи навігації для міста ми використовуємо метал з елементами ковки, різні види пластику, також можуть використовуватися плоскорел’єфні символи.

Для того щоб у вашому місті з’явилася така пам’ятка, зв’яжіться з нашими представниками будь-яким зручним для вас способом.

Крім того, ви можете замовити виготовлення навігації в інших містах Київської області: Яготин, Переяслав, Кагарлик, Біла Церква, Сквира, Тараща, Ставище, Миронівка, Богуслав, Тетіїв, Бровари, Ірпинь.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: