Де замовити виготовлення корпоративних подарунків для співробітників, клієнтів, партнерів

Як до Вас звертатись?

Телефон

Виготовлення корпоративних подарунків

Корпоративні подарунки партнерам, колегам, співробітникам і клієнтам – невід’ємна частина будь-якого бізнесу. Неважливо, це презент до Нового року, Дня народження, або професійного свята, піднести унікальний сувенір бізнес партнеру означає зміцнити ваші партнерські взаємини, а також підвищити свій імідж в його очах. Умовно можна виділити дві категорії бізнес подарунків – звичайні приємні корисні сувеніри з логотипом – ручки, брелоки, блокноти і т.д., а також корпоративні віп подарунки. Наша компанія, в основному, спеціалізується саме на другої категорії, про що ми і поговоримо в цій статті.

Корпоративні подарунки з логотипом – ваша незамінна реклама

Ніколи не задумалися, що багато речей в нашому домі – це пам’ять про людину, яка подарувала вам цей предмет? Ось книга від друга, ось сервіз від бабусі, ось статуетка котика від далекої родички на Новий Рік. Таке ж враження справляють сувеніри піднесені людям, з якими ви стикаєтеся на роботі. Наприклад, сидить ваш партнер на роботі, а на стіні у нього висить годинник з вашим логотипом, який допомагає йому не спізнюватися на зустрічі. Бачачи щодня нагадування про вашу співпрацю, вибираючи між вами і новим підрядником, за новим замовленням він обов’язково повернеться до вас, як до перевіреного фахівця (якщо, звичайно, попередній раз він залишився задоволеним вашою роботою).

Крім реклами для самого клієнта, не можна не відзначити, що такий маркетинговий хід охопить ще й гостей, які прийшли в офіс або торговельну точку вашого бізнес партнера. Ваш логотип, якщо не розповість про вас, то точно зацікавить людину, і змусить дізнатися про вас більше. Ось кілька прикладів корпоративних подарунків з логотипом:

Примеры корпоративных подарков с логотипом

Щоб ознайомитись з повним переліком стандартних сувенірів перейдіть в розділ Бізнес сувеніри.

Це перелік лише стандартних виробів, які ви можете знайти на нашому сайті. У нас величезний досвід по виготовленню корпоративних подарунків із пластику, дерева, оргскла. Якщо у вас з’явилася креативна і оригінальна ідея, як привітати зі святом ваших ділових партнерів, звертайтеся, ми з радістю допоможемо вам з реалізацією!

Виготовлення сувенірної продукції для співробітників

Ще одна категорія людей, вибір презенту для яких викликає масу проблем – співробітники. Новий рік, День фірми, День народження, професійне свято і т.д. – тільки частина приводів, коли ви можете заохотити співробітників, подякувати за виконану роботу, та й просто підняти корпоративний дух колективу. Чому б не дати своєму найкращому співробітнику іменну нагороду, або диплом за відмінно виконану роботу? Нічого не мотивує краще, ніж визнання твоїх заслуг.

Неважливо кому і з якого приводу ви вирішили піднести свій бізнес сувенір. Замовивши у нас корпоративний подарунок, ви знайдете ідеальний варіант для всіх. Наша сувенірна продукція відмінно поєднує в собі оригінальність – ми пропонуємо тільки форму, наповнення розробляється для кожного індивідуально, і універсальність, адже такий презент підійде будь-якій людині.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: