Виготовлення гардеробних номерків в Києві та Київській області

Як до Вас звертатись?

Телефон

Fast Company is the world's leading progressive business media brand, with a unique editorial focus on innovation in technology, ethonomics (ethical economics), leadership, and design.

Гардеробные номеркиЯк тільки на вулиці холоднішає в більшій частині закладів (клуб, ресторан, боулінг або навіть лікарня), перш ніж пройти в саме приміщення ми залишаємо верхній одяг у гардеробі. Невід’ємною частиною кожного гардеробу є номерки. Вони можуть бути різноманітної форми, світла, розміру. Також ми можемо виготовити як стандартні номерки, так і індивідуальні номерки, розроблені відповідно до вашого стилю, або виду діяльності.

Номерки для гардероба виготовляються з двостороннього пластика мул акрилу, який обробляється за допомогою фрезерного верстата, а також гравірування. Фрезерним верстатом номерки надається необхідна форма, а гравіюванням наноситься сама цифра і будь-яка інша інформація. При необхідності весь номерок або його окремі частини можна покрити порошковою фарбою.

Замовити гардеробні номерки просто, для цього достатньо зв’язатися з нашими представниками будь-яким зручним для вас способом – по телефону, E-mail, або через форму зворотного звязку.

Крім того, ви можете замовити виготовлення номерків з акрилу в інших містах Київської області: Яготин, Переяслав, Кагарлик, Біла Церква, Сквира, Тараща, Ставище, Миронівка, Богуслав, Тетіїв, Бровари, Ірпинь.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: