Гардеробні номерки, як невелика реклама у кожного входу

Як до Вас звертатись?

Телефон

Fast Company is the world's leading progressive business media brand, with a unique editorial focus on innovation in technology, ethonomics (ethical economics), leadership, and design.

Гардеробні номерки із оргсклаБудь-які розважальні, культурні чи оздоровлюючі заклади починються з гардероба, де відвідувачі можуть залишити свій верхній одяг або особисті речі. Незамінним атрибутом кожного гардеробу служать гардеробні номерки. Крім їх прямого призначення вони можуть бути прекрасним елементом реклами.

Існує кілька способів, як перетворити звичайний номерок в рекламу. Найпростіший це крім стандартної цифри нанести на номерок логотип вашої фірми. По-перше, це підкреслить ваш імідж, а по-друге, якщо відвідувач що-небудь у вас забуде, то обов’язково повернеться.

При більш креативному підході можна створити цікавий і незабутній дизайн, який підкреслить вид вашої діяльності. Варіантів в такому випадку може бути безліч, їх обмежує тільки реальність здійснення.

Якщо ви зацікавилися, зв’яжіться з нашими представниками щоб отримати більш детальну інформацію. Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання і підкажемо найбільш вигідне рішення.

Також ми пропонуємо замовити гардеробні номерки з пластику у Вінниці і таких містах Вінницької області: Липовець, Іллінці, Оратів, Теплик, Гайсин, Тростянець, Бершадь.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: