Як до Вас звертатись?

  Телефон

  Фасадні літери. Об’ємні літери на фасад

  Фасадные буквы, объемные буквы на фасад

  Надіслати заявку

   Ім’я (обов’язково):

   E-mail (обов’язково):

   Номер телефона:

   Повідомлення:

   Задайте питання менеджеру

    Як до Вас звертатись?

    Телефон:

    E-mail:


    Текст повідомлення:

    Узнать цену

    Фасадні букви – рекламні букви і символи, які використовуються для зовнішньої реклами безпосередньо на фасаді будівлі над входом. У зв’язку із зовнішнім застосуванням вони мають ряд особливостей пов’язаних з погодними умовами, а також висотою їх розміщення.

    Наші роботи

    дивитись всі роботи...


    Наш сервіс

    професійна консультація
    консультація
    креативний дизайн
    креативний дизайн
    власне виробництво
    власне виробництво
    доставка по всій Україні
    доставка по Україні

    Ціна, вартість об’ємних фасадних літер

    Ціна рекламних літер, символів залежить від багатьох факторів:

    розмір літер, символів;

    матеріал виготовлення;

    кількість букв, символів, символов;

    вид букв: світлові, не світлові;

    об’єм букв: пласкі, об’ємні.

    Щоб дізнатись точну вартість рекламних букв по Вашим параметрам, а так же отрамити безкоштовну консультацію, достатньо надіслати запит на прорахунок скориставшись кнопкою Прорахувати вартість.

     Запит на прорахунок:

     Ім’я (обов’язково)

     E-mail (обов’язково)

     Номер телефона

     Повідомлення (характеристики виробу)

     Прикріпити файл (макет, приклад виробу):

     Розглянемо варіанти виконання фасадних букв в залежності від їх конфігурацій:

     Об’ємні несвітлові фасадні букви

     Об’ємні не світлові літери на фасаді

     Об’ємні несвітлові букви. Для виготовлення таких букв найчастіше використовують пластик ПВХ, при цьому лицьова панель і борта тонуються плівкою, що самоклеїться. Кріпляться об’ємні букви або безпосередньо до фасаду, якщо він це дозволяє, або на спеціальну металеву раму. При кріпленні виробу потрібна безліч отворів, тому замовники воліють виготовити додатковий каркас.

     Ви можете замовити об’ємні несвітлові букви, а також виготовлення макету цього виробу, зв’язавшись з нашим фахівцем.

     Об’ємні світлові літери

     Об’ємні світлові фасадні літери

     Об’ємні світлові літери. Тут існує кілька варіантів виконання, не рахуючи індивідуальних замовлень.

     • Засвічена лицьова панель букв. У цьому випадку обличчя виготовляється з молочного акрилу, який потім тонується світлорозсіювальною плівкою, або кольорового акрилу, а борта і задня панель виклеюють з ПВХ, який також тонується плівкою.
     • Засвічуються борти літери. В такому випадку борти виготовляються з молочного або кольорового акрилу, а лицьова панель і задня кришка виготовляються з ПВХ. Таким чином, в світлових об’ємних буквах будуть світитися тільки борти.
     • Засвічуються борти і лицьова панель. Тут з ПВХ виготовляється тільки задня панель, борти і лицьова панель виклеюють з акрилу молочного або кольорового.

     Об’ємні світлові літери монтують на відриві від фасаду за допомогою каркаса, або дистанційних держателів, оскільки за ними проходять дроти світлодіодів, які необхідно провести до розподільної коробки.

     Ви можете замовити об’ємні світлові букви, а також виготовлення макету цього виробу, зв’язавшись з нашим фахівцем.

     Букви з підсвіткою контражур

     Фасадні літери з підсвіткою контражур

     Букви з підсвіткою контражур. Ще один з видів світлових букв. Можуть бути виконані як у вигляді об’ємних літер, так і у вигляді плоских елементів.

     • Об’ємні букви з підсвіткою контражур. Лицьова панель і борти виготовляються з ПВХ і тонуються з плівкою, що самоклеїться.
     • Плоскі букви з підсвічуванням контражур можуть виготовлятися кількома способами. Також як і об’ємні вони можуть виготовлятися з ПВХ, або ж з кольорового акрилу на підкладці. Існує ще спосіб виготовлення таких букв з композиту, в такому випадку на відриві від лицьової панелі розташовується ще одна буква з композиту, але більшого розміру, щоб світло світлодіодів відбивався від неї.

     Ви можете замовити букви з підсвіткою контражур, а також виготовлення макету цього виробу, зв’язавшись з нашим фахівцем.

     Плоскі букви

     Фасадні пласкі літери

     Плоскі букви. Найчастіше це не світловий виріб, але також можуть використовуватися світлодіодні прожектори для підсвічування. Для виготовлення плоских букв найчастіше використовується ПВХ, композит, акрил, нержавійка, фарбований метал. Вони можуть кріпитися як безпосередньо на фасад будівлі, так і на дистанційний держатель.

     Ви можете замовити плоскі букви, а також виготовлення макету цього виробу, зв’язавшись з нашим фахівцем.

     З огляду на те, що фасадні букви розташовуються на висоті, а також основне їх завдання привернути увагу потенційних клієнтів здалеку, ми рекомендуємо замовляти літери висотою з розрахунком того, що людина зі стовідсотковим зором бачать букви висотою 20 см з відстані 60 м.

     Насправді, існує величезна кількість різновидів фасадних букв і символів. Але для початку ви можете вибрати один із запропонованих варіантів, а наш фахівець детальніше розповість про варіанти їх виконання, або запропонує його згідно вашого побажання і макета.

     Ви можете замовити фасадні букви будь-якої конфігурації зв’язавшись з нами по телефону, поштою, або відправивши запит нашого менеджера через форму зворотного зв’язку.

     Залишились питання?

      Ім’я (обов’язково):

      E-mail (обов’язково):

      Номер телефона:

      Повідомлення:

      Чат с менеджером

       Ім’я (обов’язково):

       E-mail (обов’язково):

       Номер телефона:

       Повідомлення:

        Як до Вас звертатись?

        Телефон

        © Цех А, 2013-2022. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс!