Як до Вас звертатись?

Телефон

Світлові букви, цифри для зовнішньої реклами: види, виготовлення, вартість в Україні

Світлові букви, літери, символи для вивіски, зовнішньої реклами

Надіслати заявку

Ім’я (обов’язково):

E-mail (обов’язково):

Номер телефона:

Повідомлення:

Задайте питання менеджеру

Як до Вас звертатись?

Телефон:

E-mail:


Текст повідомлення:

Узнать цену

Світлові букви і цифри – вид зовнішньої реклами, який застосовується для ідентифікації магазину, ресторану, банку, фірми, нічного клубу в очах споживача їх товарів і послуг. Ефективність даного виду візуальних знаків полягає в залученні клієнтів в будь-який час доби, яскравості, привабливості та помітності для перехожих і водіїв. Така вивіска може застосовуватися на фасаді, в інтер’єрі ТРЦ або бізнес-центру, а також на даху будівлі. На сучасному ринку виробників зовнішньої реклами, зустрічається підсвічування за допомогою світлодіодів, а також неону. Наше рекламне агентство використовує світлодіодні модулі. Нижче ми наведемо класифікацію найпоширеніших видів світлових букв, які пропонує наша компанія.

Наші роботи

дивитись всі роботи...


Наш сервіс

професійна консультація
консультація
креативний дизайн
креативний дизайн
власне виробництво
власне виробництво
доставка по всій Україні
доставка по Україні

Вартість, ціна світлових літер, цифр

Ціна наземних об’ємних літер, символів залежить від багатьох факторів:

розмір літер, символів;

матеріал виготовлення;

кількість букв, символів, символов;

вид букв: світлові, не світлові;

об’єм букв: пласкі, об’ємні.

Щоб дізнатись точну вартість рекламних наземних букв по Вашим параметрам, а так же отрамити безкоштовну консультацію, достатньо надіслати запит на прорахунок скориставшись кнопкою Прорахувати вартість.

Запит на прорахунок:

Ім’я (обов’язково)

E-mail (обов’язково)

Номер телефона

Повідомлення (характеристики виробу)

Прикріпити файл (макет, приклад виробу):

Види підсвітки об’ємних і плоских букв для реклами

І для плоских і для об’ємних рекламних символів можна використовувати зовнішнє підсвічування прожекторами і контражур, і тільки для об’ємних літер застосовується також внутренняя підсвічування. Розглянемо, які варіанти ви можете розглянути в якості зовнішньої вивіски для свого закладу або фірми.

1. Зовнішнє підсвічування. В даному випадку джерело світла розташовується за межами знака (зверху, знизу, при особливо габаритних знаках з обох сторін).

2. Контражур. Текст розташовується на відриві від стіни, а світлодіоди кріпляться на задню панель символів.

3. Внутрішнє світіння знака. Діоди рівномірно розподіляються всередині конструкції. На цьому пункті варто зупинитися детальніше, оскільки існує кілька під категорій такого типу засвічення:

  • Підсвічування лицьовій частині (лице виготовляється з акрилу, або оргскла, а інші елементи з пластику, що не пропускає світло);
  • Підсвічування бортів (аналогічно з попереднім варіантом, але з світлопропускаючого пластику виготовляється боки);
  • Борт і лицьова панель (світитися весь виріб, крім задньої панелі);
  • Торцева підсвітка (світлодіоди розташовуються таким чином, щоб світився тільки контур символів);
  • Букви з відкритими світлодіодами (модулі знаходяться зовні лицьовій частині, виготовленої з композиту). Найпоширеніший приклад: літери з RGB підсвічуванням.

Можливо, ми щось не врахували в цьому переліку, якщо у вас є свій варіант світлових букв, зверніться до нашого менеджера для розробки індивідуального продукту.

Виготовлення світлових букв для реклами

Найпростіше купити світлові літери на замовлення – так ви отримаєте оригінальний, індивідуальний виріб, який буде виділяти вас серед конкурентів (чого не скажеш про готові вироби). Готові знаки на складі рекламного агентства можна зустріти вкрай рідко, і всі вони будуть шаблонні, що навряд чи підійде для вашої мети. Тому простіше замовити свій власний варіант.

Ми пропонуємо вам розглянути кілька варіантів виконання цього візуального знака. Перший, це окремі елементи, які кріпляться на стіну, або каркас. У другому випадку, ви можете замовити літери на підкладці – вона робить вивіску більш привабливою і краще виглядає на фасаді. Популярне поєднання світлової вивіски і об’ємних літер – короб виготовляється з композиту і служить основою для накладних елементів.

Відносно кольору, тут ви може розглянути масу варіантів: білі, чорні, червоні світлові букви, все залежить від ваших корпоративних кольорів. Для їх виготовлення може використовуватися кольоровий пластик, або, за відсутності необхідного кольору, будуть тонуватися плівкою Oracal. Наш менеджер допоможе підібрати необхідний матеріал і спосіб виготовлення.

Багатьох цікавить, а чи можна зробити світлові букви своїми руками? Можна. Але це зайві витрати часу, грошей, нервів. Ніхто, крім вас, не дасть вам гарантію якості на роботу.

Вартість, ціна світлових літер

Розраховувати вартість об’ємних світлових букв за 1 см або 50 см безглуздо. При формуванні ціни на всі вироби зовнішньої реклами необхідно враховувати безліч факторів, серед яких і розмір. Часто при більшому розмірі, вартість за см може бути меншою, ніж при більш низькому знаку. У нашому рекламному агентстві менеджери користуються програмою, в якій є калькулятор, що дозволяє швидко точно розрахувати ціну вашого замовлення. Світлові букви для зовнішньої реклами – це недешево. Ціна не повинна бути захмарною, але варто враховувати якість, яку ви хочете отримати на виході. Дешево – це не довговічно!

Якщо ви визначилися з варіантом вивіски, ви можете замовити виготовлення світлових букв прямо зараз, або скористатися консультацією нашого фахівця, який допоможе підібрати найкращий варіант.

Залишились питання?

Ім’я (обов’язково):

E-mail (обов’язково):

Номер телефона:

Повідомлення:

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(4 голоса, в среднем: 5 из 5)

© Цех А, 2013-2019. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс