Як до Вас звертатись?

  Телефон

  Лайтбокс, світловий короб

  Лайтбокс, световой короб

  Надіслати заявку

   Ім’я (обов’язково):

   E-mail (обов’язково):

   Номер телефона:

   Повідомлення:

   Задайте питання менеджеру

    Як до Вас звертатись?

    Телефон:

    E-mail:


    Текст повідомлення:

    Узнать цену

    Лайтбокс (lightbox) – світловий короб (light – світло, box – короб), призначений для інформування, навігації і, звичайно ж, рекламування вашого закладу. Такі вивіски часто зустрічаються, як на фасаді будівлі, так і в інтер’єрі торгових центрів і офісних будівель. Існує безліч варіантів фігур таких виробів, які обмежуються тільки фантазією, оскільки лайт бокс може мати найрізноманітніший розмір, і бути виконаний в будь-якому вигляді. Давайте детальніше розглянемо найпоширеніші варіанти виготовлення лайтбоксів.

    Не впевнені, яка саме рекламна конструкція Вам потрібна? Ознайомтесь з повним переліком в нашому "Каталозі":

    Наші роботи

    дивитись всі роботи...


    Дивіться також

    Ціна, вартість лайтбокса, світлового короба

    Увага! Світловий короб – індивідуальний виріб. Ціна лайтбокса залежить від багатьох параметрів (розмір, спосіб кріплення, підсвітки і т.д.).

    Щоб дізнатись вартість виробу по Вашим параметрам, достатньо надіслати запит на прорахунок скориставшись кнопкою Прорахувати вартість.

     Запит на прорахунок:

     Ім’я (обов’язково)

     E-mail (обов’язково)

     Номер телефона

     Повідомлення (характеристики виробу)

     Прикріпити файл (макет, приклад виробу):

     Наш сервіс

     професійна консультація
     консультація
     креативний дизайн
     креативний дизайн
     власне виробництво
     власне виробництво
     доставка по всій Україні
     доставка по Україні

     Види лайтбоксів

     Звертаючись в рекламне агентство, ви можете зіткнутися з низкою запитань, які вам задасть менеджер, щоб визначити оптимальний для вас вид візуального знака. Для того, щоб заощадити ваш час, ми вирішили привести невеликі класифікатори найпоширеніших видів світлових вивісок (класифікатор розбитий на категорії, зазвичай виріб відноситься до одного з видів кожної категорії).

     1. Лайтбокс, в залежності від кількості лицьових панелей:

     • Односторонній – світлова вивіска, в який зображення наноситися тільки спереду, сама ж вивіска кріпитися до фасаду будівлі, або стіні в приміщенні;
     • Двосторонній – світлодіодний знак, де задіяні обидві сторони, зазвичай кріпитися на кронштейн. Такі вивіски використовують, якщо простір не дозволяє прикріпити виріб до стіни, або ж вивіска необхідна на торці будинку.

     2. Світловий короб, в залежності від форми.

     • Прямий лайтбокс – найпоширеніший вид світлової реклами. Короб виготовляється або в профілі, або в формі цукеркової коробки, на лицьову панель наноситися зображення.
     • Дутий лайтбокс – знак виготовляється у формі дуги, надаючи йому більш цікавий зовнішній вигляд. Завдяки своїй формі вивіска може виконувати функцію декоративного козирка.
     • Фігурний лайтбокс – світловий знак, який виготовляється будь-якої геометричної форми, або ж у вигляді предмета, людини, тварини. Фігурний знак привертає увагу, а також легко інформує про рід діяльності організації, завдяки правильно підібраному об’ємному зображенню.
     Прямий, прямокутний лайтбокс

     Прямий лайтбокс

     Дутий лайтбокс, дутої форми

     Дутий лайтбокс

     Фігурний лайтбокс, фігурної форми

     Фігурний лайтбокс

     Також можна розглянути такий світловий візуальний знак з точки зору матеріалу, який застосовується для виготовлення лицьової панелі. Ми використовуємо для цього або молочний акрил, або ж стільниковий полікарбонат. Акрил міцніше і виглядає привабливіше, а полікарбонат відноситься до більш бюджетного варіанту, а також з його допомогою можна виготовити лайт бокс до 12 м без стиків.

     Виготовлення рекламних вивісок – лайтбоксів

     Як вже говорилося раніше, для лицьовій панелі використовується молочний акрил, а в більш бюджетних варіантах – стільниковий полікарбонат. Зверху на пластик наноситься повнокольорове зображення на самоклеючій плівці. Для виготовлення бортів зазвичай використовується ПВХ, або алюмінієво-композитні панелі, в якості задньої панелі (в односторонньому виробі) використовується композит, або оцинковка. Для підсвічування знака використовуються світлодіодні модулі.

     Конструкція лайтбокса (світлової вивіски)

     Конструкція світлової вивіски, лайтбокса

     Вартість, ціна світлових вивісок (лайтбоксів)

     Ціна світлової вивіски (лайтбокса, світлового короба) залежить від багатьох факторів:

     • розмір вивіски;
     • матеріал виготовлення;
     • вид вивіски: світлова, не світлова, з об’ємними літерами;
     • варіант розміщення: зовнішня, інтер’єрна.

     Щоб дізнатись точну вартість, ціну світлової вивіски по Вашим параметрам, а також отрамати безкоштовну консультацію, достатньо зв’язатись з нашими менеджерами будь-яким зручним способом.

     Залишились питання?

      Ім’я (обов’язково):

      E-mail (обов’язково):

      Номер телефона:

      Повідомлення:

      Чат с менеджером

       Ім’я (обов’язково):

       E-mail (обов’язково):

       Номер телефона:

       Повідомлення:

        Як до Вас звертатись?

        Телефон

        © Цех А, 2013-2022. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс!