Як до Вас звертатись?

  Телефон

  Рекламні, дорожні, вуличні вказівники

  (RU) Рекламные, дорожные, уличные указатели

  Надіслати заявку

   Ім’я (обов’язково):

   E-mail (обов’язково):

   Номер телефона:

   Повідомлення:

   Задайте питання менеджеру

    Як до Вас звертатись?

    Телефон:

    E-mail:


    Текст повідомлення:

    Узнать цену

    Вказівники – незамінний вид зовнішньої і внутрішньої реклами. Існує безліч найрізноманітніших варіантів їх виконання – наземні, настінні, консольні, підвісні. Всі вони служать в якості навігаційного візуального знака, який допомагає клієнтам і покупцям легко і швидко знайти необхідний магазин або фірму.

    Наші роботи

    дивитись всі роботи...


    Дивіться також

    Ціна, вартість вказівника

    Увага! Вказівник – індивідуальний виріб. Ціна вказівника залежить від багатьох параметрів (вид, розмір, спосіб кріплення, підсвітки, матеріали виготовлення і т.д.).

    Щоб дізнатись вартість виробу по Вашим параметрам, достатньо надіслати запит на прорахунок скориставшись кнопкою Прорахувати вартість.

     Запит на прорахунок:

     Ім’я (обов’язково)

     E-mail (обов’язково)

     Номер телефона

     Повідомлення (характеристики виробу)

     Прикріпити файл (макет, приклад виробу):

     Наш сервіс

     професійна консультація
     консультація
     креативний дизайн
     креативний дизайн
     власне виробництво
     власне виробництво
     доставка по всій Україні
     доставка по Україні

     Вказівник у вигляді рекламної таблички

     Информационная табличка указатель

     Більш бюджетним варіантом покажчика можна назвати табличку у вигляді стрілки, або з її зображенням. Вказівна табличка дає кілька варіантів розміщення всередині і зовні приміщення:

     • настінна табличка з покажчиком – розміщується на фасадах будівлі, всередині офісних і торгових центрів, в супермаркетах на стінах допомагаючи здійснювати навігацію серед різних відділів і офісів;
     • підвісна вказівна табличка – так само, як і кронштейн, може бути двосторонньою, застосовується, так само, як і настінна табличка, але може бути розміщена безпосередньо над відділом, інформуючи про його місцезнаходження;
     • навігаційна табличка на опорі – зазвичай використовується на вулиці, щоб проінформувати перехожих про місцезнаходження магазину, фірми або ресторану (бару).

     Навигационная табличка на опоре

     Вказівні таблички не завжди вказують тільки один напрямок. Ви можете виготовити настінну або підвісну табличку з інформацією про розташування об’єктів з різних сторін, а таблички на опорі взагалі дозволяють створити покажчик з напрямками в різні куточки міста.

     Штендер, тротуарка з вказівкою напрямку

     Штендер, тротуарка указатель направления

     Напевно один з найпоширеніших видів реклами (після вивіски), особливо при різних торгових центрів і офісних будівель. Невеликі розміри штендера (тротуарної установки) дозволяють використовувати їх як зовні, так і всередині приміщення, допомагаючи клієнтам відшукати потрібний магазин або офіс, не блукаючи лабіринтами будівлі. Завдяки своїй конструкції тротуарка навіть при невеликих габаритах дозволяє розмістити на рекламному полі велику кількість інформації, а також стрілку з вказівкою напрямку. Одним з плюсів такого рекламного знака є можливість зміни інформації. Інформаційна частина тротуарки – це самоклеюча плівка, яка наноситься на оцинкування, тому при необхідності її можна легко змінити.

     Вказівник у вигляді ростової фігури

     Ростовая фигура указатель направления

     Ростові фігури відрізняються від тротуарок розміром, дизайном, а також стійкістю. Суть ростової фігури в тому, що її виготовляють у вигляді людини, персонажа кіно або мультфільмів або ж збільшеного предмета, який характеризує рід вашої діяльності. Завдяки своєму розміру (боді-стенд може бути розміром з дорослу людину) будь-яка ростова фігура не залишається непоміченою. Є кілька варіантів виконання такого рекламного знака:

     Для зовнішньої фігури зазвичай використовую міцний матеріал, додатковий каркас і важку опору. Їх використовують близько магазинів, ресторанів і т.д. Інтер’єрні ростові фігури не схильні до таких навантажень, як вуличні, тому не потребують додаткового каркасу і утяжувачів на основі. Їх можна побачити всередині магазину, на виставці або будь-який інший точці продажу.

     Інформаційний стенд з покажчиками офісів і відділів

     Информационный стенд с указателями направления

     У великих офісних будівлях, торгових центрах або лікарнях, наприклад, часто виникає необхідність використовувати настінний стенд, в якому можна буде розмістити інформацію про орендарів та зазначенням номера кабінету, або поверху, а також розмістити вказівники магазинів, розташованих в ТРЦ. Такі стенди найчастіше виготовляють з можливістю зміни інформації, оскільки, так уже склалося, що постояльці можуть часто змінюватися. У лікарнях такий стенд допоможе швидко проінформувати відвідувачів про графік роботи лікарів, а також кабінетах, де їх можна знайти.

     Двостороння вивіска кронштейн з вказівником

     Двухсторонняя вывеска указатель - панель кронштейн

     Незамінний помічник на переповнених вулицях – консольна вивіска, яка зручно розташовується біля входу в організацію, або ж на торці будинку. Кронштейн розташовується на зручному для очей рівні, при цьому, не перешкоджаючи руху натовпу. Консольний тримач дозволяє розмістити інформацію з обох сторін вивіски, тим самим охопивши більшу кількість людей. Двостороння вивіска кронштейн може бути будь-якої форми, а також на ваш розсуд зсередини підсвічуватися світлодіодами. Світлову консольну вивіску також можна розмістити на стовпі або іншій опорі, таким чином, помістивши покажчик біля дороги і отримавши охоплення аудиторії у вигляді водіїв.

     Навігаційна стела з вказівником напряму

     Навигационная стела с указателем направления

     Часто ми зустрічаємо такий вид вказівників за містом з позначенням місця розташування готелю, ресторану або відпочинкового комплексу. Завдяки своїм габаритам, така конструкція добре проглядається з великої відстані, і дає можливість водієві швидко зорієнтуватися на місцевості. У місті такі стели-покажчики приходять на виручку закладам, які заховані за деревами, або розташовуються на відстані від дороги. Вказівник у вигляді навігаційної стели зазвичай виготовляється як двосторонній виріб з підсвічуванням покажчика, або ж всього виробу. У зв’язку з великими розмірами, а також розміщенням вздовж трас, стели виготовляються з міцного матеріалу – композиту, а також з металевим каркасом і бетонним фундаментом.

     Вказівники на паркову

     Вказівник парковки, стоянки

     Зручним і практичним доповненням до громадських паркінгів, або паркувальних майданчиках біля різних бізнес центрів пропонуємо розглянути мобільні паркувальні таблички. Завдяки своїй переносний конструкції, такі таблички легко можна встановити в необхідному місці, а потім перемістити при необхідності. Умовно таблички для парковки можна розділити на дві категорії – що дозволяють і забороняють парковку. Залежно від потреб вашої організації ми створюємо індивідуальний дизайн, який може включати в себе брендування таблички логотипом, додавання контактної інформації, а також створення іменних табличок для парковки. Ми пропонуємо виготовлення паркувальних табличок будь-якого розміру і форми, по вашому побажанню. Мобільні вироби оснащені обважнювачем, який робить вказівник стійким і менш сприйнятливим до різних погодних катаклізмів і механічного впливу.

     Замовити вказівник будь-якого виду ви можете, зв’язавшись з нашим представником. Ціни вказівників вам надасть менеджер, після узгодження деталей проекту і прорахунку вартості.

     Залишились питання?

      Ім’я (обов’язково):

      E-mail (обов’язково):

      Номер телефона:

      Повідомлення:

      Чат с менеджером

       Ім’я (обов’язково):

       E-mail (обов’язково):

       Номер телефона:

       Повідомлення:

        Як до Вас звертатись?

        Телефон

        © Цех А, 2013-2022. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс!