Як до Вас звертатись?

  Телефон

  Рекламні банери: друк, виготовлення і монтаж банерів

  Друк банерів, рекламні інформаційні банери

  Надіслати заявку

   Ім’я (обов’язково):

   E-mail (обов’язково):

   Номер телефона:

   Повідомлення:

   Задайте питання менеджеру

    Як до Вас звертатись?

    Телефон:

    E-mail:


    Текст повідомлення:

    Узнать цену

    Широкоформатний друк – один з варіантів взаємодії власника бізнесу з клієнтом, спосіб донесення до нього необхідної інформації, а також безпосередньо реклами вашого магазину, ресторану, підприємства тощо Найпопулярніший і часто зустрічається варіант такого піднесення організації клієнту – друк на банері. Не знайдеться жодної людини, яка б хоч би раз не зустрічала даний вид зовнішньої реклами на фасаді будівлі, всередині інтер’єру, або у вигляді розтяжки при дорозі.

    Не впевнені, яка саме рекламна конструкція Вам потрібна? Ознайомтесь з повним переліком в нашому "Каталозі":

    Наші роботи

    дивитись всі роботи...


    Наш сервіс

    професійна консультація
    консультація
    креативний дизайн
    креативний дизайн
    власне виробництво
    власне виробництво
    доставка по всій Україні
    доставка по Україні

    Рекламний банер – вид інформаційної реклами що несе в собі корисні відомості про саму фірму, її товарах і послугах, акціях, важливі події, які впливають на споживача. Дизайн такого візуального знака повинен бути яскравий, контрастний, лаконічний, але максимально інформаційний. Існує кілька різновидів друку на банері, в залежності від його місця застосування:

    • зовнішній банер – фарба, яка використовується для друку виробу, який буде застосовуватися на вулиці, повинна бути стійкою до ультрафіолетових випромінювань, щоб довше зберігати привабливий вигляд в умовах навколишнього середовища і погоди;
    • інтер’єрний банер – він не такий схильний до вигоряння, але, застосовуючись в приміщенні, вимагає більш якісного друку, оскільки зображення розташоване на рівні очей потенційного клієнта і всі погрішності добре помітні.

    Виготовлення, друк рекламних, інформаційних банерів

    Про різновиди друку ми вже говорили, тепер приділимо увагу безпосередньо на післядрукарній підготовці широкоформатного друку до подальшого монтажу. Для зручного кріплення виробу, по краях банера можна встановити люверси – металеві кільця за допомогою яких знак кріпитися до стіни. Щоб зробити кріплення більш надійним, краї необхідно завернути і проклеїти. При зовнішньому застосуванні великі розміри не рідкість, часто зображення занадто великі для ширини друку рулону, в таких випадках банер може складатися з двох і більше частин. З великої відстані проклейка непомітна, тому це не псує загальний вигляд реклами. При монтажі на фасад будівлі найкраще використовувати банер на металевому каркасі. В першу чергу металева конструкції робить виріб більш стійким до вітрових навантажень, по-друге, каркас дозволяє зменшити кількість отворів в стіні.

    Замовити друк банера для зовнішнього та інтер’єрного використання можна у нас на сайті, або зв’язавшись з нашим менеджером по телефону / поштою. Ми розробляємо унікальні, ефективні дизайни, надаємо консультацію на кожному етапі проходження замовлення, а також відправляємо ваш банер в будь-яку точку України. Більше інформації про широкоформатний друк від рекламної компанії «Цех-А», ви можете отримати у наших фахівців.

    Залишились питання?

     Ім’я (обов’язково):

     E-mail (обов’язково):

     Номер телефона:

     Повідомлення:

     Дивіться також:

     Чат с менеджером

      Ім’я (обов’язково):

      E-mail (обов’язково):

      Номер телефона:

      Повідомлення:

       Як до Вас звертатись?

       Телефон

       © Цех А, 2013-2022. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс!