Як до Вас звертатись?

  Телефон

  Брендування, оформлення автомобілів

  Брендування автомобілів, транспорта

  Надіслати заявку

   Ім’я (обов’язково):

   E-mail (обов’язково):

   Номер телефона:

   Повідомлення:

   Задайте питання менеджеру

    Як до Вас звертатись?

    Телефон:

    E-mail:


    Текст повідомлення:

    Узнать цену

    Брендування (оформлення рекламою) автомобілів – це вид зовнішньої реклами, де носієм самої реклами є автотранспорт. Завдяки своїй мобільності реклама на автомобілі охоплює велику територію, і привертає до себе увагу. Це універсальний засіб зовнішньої реклами, який дозволяє розповісти про себе якомога більшій кількості людей.

    Не впевнені, яка саме рекламна конструкція Вам потрібна? Ознайомтесь з повним переліком в нашому "Каталозі":

    Наші роботи

    дивитись всі роботи...


    Наш сервіс

    професійна консультація
    консультація
    креативний дизайн
    креативний дизайн
    власне виробництво
    власне виробництво
    доставка по всій Україні
    доставка по Україні

    Оформлення корпоративного транспорту

    Рекламне оформлення легкового автомобіля

    Брендування автомобілів стало невід’ємною частиною корпоративного іміджу компанії. Ймовірно, кожен з нас неодноразово зустрічав автомобілі різних інтернет-фірм, перевізників, вантажні автомобілі виробничих компаній і т.д. Вони завжди на виду і ми всі добре знайомі з цими організаціями. Завдяки цьому виду реклами, багато рекламодавців можуть легко і ненав’язливо проінформувати більшу аудиторію клієнтів про свої послуги. Крім цього, автомобіль з логотипом фірми виглядає стильно і презентабельно, і робить ваш бренд більш впізнаваним. Зазвичай фірми замовляють:

    • рекламне оформлення легкових автомобілів – найчастіше це службовий транспорт для розвезення співробітників до клієнтів;
    • оформлення рекламою вантажних автомобілів – тут представлені великогабаритні машини для перевезення товару і живності;
    • рекламу на автобусах та мікроавтобусах – брендуються фірмами з пасажирських перевезень по місту і на далекі відстані.

    Дизайн для брендування автомобіля

    Брендування, оформлення рекламою транспорта

    Найчастіше звертаючись в рекламне агентство, замовник вже знає, як він бачить дизайн свого транспорту. Зазвичай це логотип компанії з константними даними, але можуть бути присутні й інші декоративні елементи. Якщо до нас звертається замовник, у якого є бажання брендировать свій автомобіль, але немає ідей, як це зробити, ми завжди готові допомогти з розробкою яскравого і унікального дизайну, який найкраще зможе передати фірмовий стиль вашої організації і ефективно надати інформацію про ваші контакти.

    Переважно автомобілі оформляються за допомогою аплікації спеціальної самоклеючою автомобільною плівкою різних кольорів. Основним плюсом такого методу є надійність. На відміну від повноколірного друку, аплікація довше зберігає початковий вигляд, відповідно менше піддаючись механічним пошкодженням і вигоранню.

    Ми виконуємо замовлення з брендування службового транспорту в Черкасах і області. Для того, щоб зробити замовлення, зверніться до нашого фахівця, він допоможе розробити макет, розповість про матеріали і проконсультує по іншим можливим питань. Спеціально для вас у нас є кілька варіантів зворотного зв’язку, щоб ви могли швидко і ефективно зробити замовлення. Будемо раді співпраці з будь-якого питання з нашого каталогу виробів.

    Залишились питання?

     Ім’я (обов’язково):

     E-mail (обов’язково):

     Номер телефона:

     Повідомлення:

     Дивіться також:

     Чат с менеджером

      Ім’я (обов’язково):

      E-mail (обов’язково):

      Номер телефона:

      Повідомлення:

       Як до Вас звертатись?

       Телефон

       © Цех А, 2013-2022. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс!