Як до Вас звертатись?

  Телефон

  Інтер’єрні літери – використання рекламних літер в інтер’єрі

  Интерьерные буквы, символы

  Надіслати заявку

   Ім’я (обов’язково):

   E-mail (обов’язково):

   Номер телефона:

   Повідомлення:

   Задайте питання менеджеру

    Як до Вас звертатись?

    Телефон:

    E-mail:


    Текст повідомлення:

    Узнать цену

    Рекламні літери, які застосовуються в інтер’єрі приміщення зазвичай яскравіші, але вимагають більш детальної розробки конструктиву з монтажу каркасу або дистанційних утримувачів. Ця необхідність викликана в першу чергу естетичністю інтер’єрних букв.

    Наші роботи

    дивитись всі роботи...


    Наш сервіс

    професійна консультація
    консультація
    креативний дизайн
    креативний дизайн
    власне виробництво
    власне виробництво
    доставка по всій Україні
    доставка по Україні

    Вартість, ціна інтер’єрних рекламних букв

    Ціна рекламних інтер’єрних літер, символів залежить від багатьох факторів:

    розмір літер, символів;

    матеріал виготовлення;

    кількість букв, символів, символов;

    вид букв: світлові, не світлові;

    об’єм букв: пласкі, об’ємні.

    Щоб дізнатись точну вартість рекламних букв в інтер’єр по Вашим параметрам, а так же отрамити безкоштовну консультацію, достатньо надіслати запит на прорахунок скориставшись кнопкою Прорахувати вартість.

     Запит на прорахунок:

     Ім’я (обов’язково)

     E-mail (обов’язково)

     Номер телефона

     Повідомлення (характеристики виробу)

     Прикріпити файл (макет, приклад виробу):

     У торговому центрі або офісній будівлі відвідувачі можуть більш детально розглянути вивіску, оскільки вона розташовується досить низько, в порівнянні з зовнішніми буквами. Конфігурації рекламних букв нічим не відрізняються від зовнішніх, є тільки кілька відмінностей в матеріалах.

     Плоскі інтер’єрні літери

     Плоскі інтер’єрні літери

     Такі рекламні букви виготовляються із пластику ПВХ, композиту, акрилу, фарбованого металу або полістиролу. Також при виготовленні може використовуватися поєднання пластиків, наприклад прозорого і кольорового акрилу, для додання буквах стилю і привабливості. Інтер’єрні плоскі букви можуть кріпитися як безпосередньо на стіну, так і на відриві за допомогою дистанційних утримувачів.

     Ви можете замовити плоскі букви для вивіски в інтер’єрі, зв’язавшись з нашим менеджером, який порадить найкращий матеріал для вашого замовлення, а також надасть варіанти дизайну для їх виконання.

     Об’ємні рекламні букви для інтер’єру

     В даному випадку об’ємні букви можуть бути двох видів – світлові і не світлові.

     • Не світлові об’ємні букви для інтер’єру в основному виготовляються з ПВХ, який тонується плівкою (зазвичай 641 серії, але бувають і виключення). При монтажі найкраще використовувати металеву раму, оскільки при монтажі безпосередньо на стіну потрібно зробити багато отворів.
     • Світлові об’ємні букви для інтер’єру. Існує велика кількість варіантів виконання – світиться лицьова панель, світятьсяборта, підсвічування всієї букви і т. Д. В залежності від варіанту виконання можуть застосовуватися різні пластики – акрил або ПВХ. На відміну від несвітлових букв, для тонування цих рекламних букв використовують спеціальну світлорозсіювальну плівку 8500 серії.

     Ви можете замовити об’ємні світлові і не світлові літери для інтер’єру, зв’язавшись з нашим менеджером, який порадить найкращий матеріал для вашого замовлення, а також надасть варіанти дизайну для їх виконання.

     Букви для інтер’єру з підсвічуванням контражур

     Можуть бути як об’ємними, так і плоскими. У разі об’ємних літер для виготовлення використовується пластик ПВХ, який тонується плівкою. Задня панель в таких буквах відсутня, оскільки всередині розташовуються світлодіоди, світло яких відбивається від стіни, або підложки, створюючи ефект світіння. Також як в об’ємних буквах з контражур, в плоских можливо безліч варіантів виконання, в залежності від дизайну.

     Ви можете замовити об’ємні і плоскі букви і символи для інтер’єрної вивіски, зв’язавшись з нашим менеджером, який порадить найкращий матеріал для вашого замовлення, а також надасть варіанти дизайну для їх виконання.

     Враховуючи різноманітність дизайнівінтер’єрних рекламних букв, конфігурації і матеріали можуть бути самими різними. Наші технічні фахівці часто продумують варіанти виготовлення самих неординарних, але цікавих виріб. Ми пропонуємо вам не просто виготовити шаблоннийвиріб, а створити унікальну і індивідуальну вивіску з рекламних букв для вашого інтер’єру.

     Для замовлення інтер’єрних рекламних букв ми можете скористатися формою зворотного зв’язку, або ж відправити лист нам на пошту, а також зателефонувати за номером, який вказаний в контактах.

     Залишились питання?

      Ім’я (обов’язково):

      E-mail (обов’язково):

      Номер телефона:

      Повідомлення:

      Чат с менеджером

       Ім’я (обов’язково):

       E-mail (обов’язково):

       Номер телефона:

       Повідомлення:

        Як до Вас звертатись?

        Телефон

        © Цех А, 2013-2022. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс!