Як до Вас звертатись?

  Телефон

  Візитниця, підставка під візитки із пластика (акрила, оргскла)

  Визитница - пластиковая подставка под визитки

  Надіслати заявку

   Ім’я (обов’язково):

   E-mail (обов’язково):

   Номер телефона:

   Повідомлення:

   Задайте питання менеджеру

    Як до Вас звертатись?

    Телефон:

    E-mail:


    Текст повідомлення:

    Узнать цену

    Візитниця – виріб із пластику, що відноситься до групи бізнес-сувенірів. Найчастіше візитниці використовуються в якості подарунків діловим партнерам, клієнтам і як сувенір співробітникам фірми. Вони зручні у використанні, практичні, не займають багато місця, і служать нагадуванням про вас.

    Наш сервіс

    професійна консультація
    консультація
    креативний дизайн
    креативний дизайн
    власне виробництво
    власне виробництво
    доставка по всій Україні
    доставка по Україні

    Ціна, вартість підставки під візитки

    Увага! Підставка під візитки – індивідуальний виріб. Ціна візитниці залежить від багатьох параметрів (кількість, розмір, матеріал виготовлення, метод нанесення зображення і т.д.).

    Щоб дізнатись вартість виробу по Вашим параметрам, достатньо надіслати запит на прорахунок скориставшись кнопкою Прорахувати вартість.

     Запит на прорахунок:

     Ім’я (обов’язково)

     E-mail (обов’язково)

     Номер телефона

     Повідомлення (характеристики виробу)

     Прикріпити файл (макет, приклад виробу):

     Візитниця або підставка під візитки – ефективний спосіб реклами Вашої компанії

     Підставка під візитки - візитниця із акрила, пластика

     Сьогодні в діловому світі поширеним способом обміну контактною інформацією стали візитні картки. Та й взагалі, візитки вже стали нормою етикету. Але чим більше у Вас ділових партнерів і хороших знайомих, тим більше накопичується візиток. У такому випадку на допомогу приходять візитниці, які допомагають їх власникові швидко знайти потрібну інформацію і не втратити необхідні контакти.

     У нинішньому світі, крім своєї основної функції, візитниці стали ще й стильним аксесуаром, який підкреслює імідж свого господаря. Їх виготовляють із різноманітних матеріалів: шкіра, пластик (акрил, оргскло), метал, дерево. Жінки намагаються вибрати собі аксесуар оригінального дизайну, а чоловіки хочуть підкреслити свій діловий статус.

     Пластикові візитниці або підставки під візитки – це чудовий бюджетний варіант, який використовують у якості подарунка діловим партнерам і клієнтам та навіть, як сувенір, співробітникам фірми. Довговічність і функціональність такого презенту допоможе в рекламному просуванні Вашої компанії й закріпленні нових корисних зв’язків. Так як візитницю часто використовують і вона завжди на видноті, то інформація на ній запам’ятається надовго, а оригінальне зображення або логотип на цьому аксесуарі буде привертати увагу. Презентуйте такий сувенір у ході ділової зустрічі, семінару, під час рекламної акції або просто подаруйте – залишите постійне нагадування про свою компанію.

     Крім нанесення логотипу, ми пропонуємо й інші способи оформлення настільних візитниць та підставок. Згідно з Вашим індивідуальним замовленням наші дизайнери підберуть спосіб нанесення логотипу, колір, форму і розмір аксесуара, проконсультують із будь-яких питань.

     Виготовлення візитниць та підставок під візитки

     Підставка під візитки - пластикова, акрилова візитниця

     Для більшої функціональності виготовляють візитниці із пластику (акрилу, оргскла). Для того, щоб надати їм стильного й оригінального вигляду також можуть застосовуватись дерев’яні або металеві деталі. Аби вирізати із пластику необхідну форму використовують фрезерний верстат, а за допомогою термо формування цей матеріал можна вигинати під будь-яким кутом, створюючи різноманітні конфігурації.

     Розміри та ціни на візитниці Ви можете дізнатись у наших менеджерів. Якщо хочете зробити індивідуальне замовлення, скористайтесь функцією сайту «Індивідуальне замовлення». Також прайс на бізнес-візитниці можете одержати коли зв’яжетесь із нами або просто залиште запит через форму зворотного зв’язку.

     Ми пропонуємо Вам по доступним цінам купити, замовити візитниці і підставки під візитки широкого асортимента. За допомогою такого ексклюзивного аксесуара Ви виділитесь із загальної маси. Під рукою завжди буде необхідна інформація і Ви у будь-який момент зможете вийти на контакт зі своїми діловими партнерами.

     Ми дбаємо про комфорт і зручність своїх клієнтів. Щоб зробити покупку Ви не витратите ані хвилини зайвого часу. Ми все зробимо за Вас – приймемо й оформимо замовлення та відправимо його у будь-яке місто України. Ваше завдання – лише отримувати задоволення, користуючись сучасним якісним аксесуаром і дарувати їх своїм діловим партнерам. Наші дизайнери в одну мить допоможуть вибрати матеріал, колір і модель, нададуть пораду чи консультацію. Доставка здійснюється по всій Україні.

     Залишились питання?

      Ім’я (обов’язково):

      E-mail (обов’язково):

      Номер телефона:

      Повідомлення:

      Чат с менеджером

       Ім’я (обов’язково):

       E-mail (обов’язково):

       Номер телефона:

       Повідомлення:

        Як до Вас звертатись?

        Телефон

        © Цех А, 2013-2022. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс!