Трохи про акрілайти, або які види світлових панелей ви можете замовити у нас

  Як до Вас звертатись?

  Телефон

  У цій статті мова піде про такі незвичайних рекламних вивісках, як акрилайт. Вони відрізняються від інших видів світлової реклами своїм незвичайним зовнішнім виглядом, створеним ефектом світіння. Така світлова вивіска не залишиться непоміченою.

  Акрилайт – один з видів світлових панелей. Їх різновиди, залежать від місця застосування, а також розміру вивіски. Розглядаючи акрілайти за видами залежно від розташування можна виділити наступні категорії:

  Настінний акрилайт

  Настінний акрилайтАкрилайт настінний. Може служити внутрішньою вивіскою ювелірного салону, або бару/клубу/ресторану, аптеки і т.д. Найчастіше, являє собою тонку світлову панель. У таких акрілайтах підсвічування здійснюється зверху виробу, за допомогою світлодіодної стрічки обраного кольору.

  Підвісний акрилайт

  Підвісний акрилайтАкрилайт підвісний. Відрізняється від настінного акрилайт тим, що його підвішують до стелі і клієнтам відкривається вид на нього з двох сторін. Такий акрилайт може стати відмінним покажчиком місця розташування вашого магазина або іншого торгової точки в торговому центрі. Підсвічування відбувається таким же чином.

  Настільний акрилайт

  Настільний акрилайтАкрилайт настільний. Дана світлодіодна світлова панель може використовуватися як позначення резерву столика в барі/клубі/ресторані, прикраса робочого столу, презентабельний подарунок або будь-яким іншим методом. У настільних акрілайтах підсвічування світлодіодами проводиться знизу виробу.

  Підлоговий акрилайт

  Підлоговий акрилайтАкрилайт підлоговий. Ймовірно самий габаритний вид акрилайтів. Способів пристосування такого виду акрілайтів безліч, все залежить від мети, яку ви переслідуєте, замовляючи його. Він може служити прикраса фойє в офісній будівлі, або банку, дивувати відвідувачів нічного клубу, або служити демонстрацією успішності бізнесу. Щоб ви не задумали, підлоговий акрилайт успішно впорається з поставленим завданням. Підсвічування такого акрилайт може бути абсолютно з будь-якого боку, залежно від зображення.

  Що стосується розмірів акрилайту, то він може бути від зовсім невеликого, як вивіска що забороняє куріння, так і дуже габаритного, що займає більшу частину стіни. Розмір акрилайту впливає на кількість сторін, які будуть підсвічуватися. При невеликих розмірах акрилайту досить підсвічування тільки з одного боку – знизу або зверху, залежно від виду. При більшому периметрі, який потрібно засвітити, світлодіоди можуть розташовуватися з двох або більше сторін.

  Світлова панель підвісна Настінна світлова панель

  Наші фахівці з радістю допоможуть підібрати вам потрібний варіант акрилайту, а також проконсультують по окремих видах світлових панелей. Якщо ви вже визначилися і хочете замовити акрилайт у нас зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

   Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

   Ваше ім’я (обов’язково):

   Ваш e-mail (обов’язково):

   Номер телефону:

   Повідомлення

   Прикрепить файл: