Нове цікаве і оригінальне замовлення на акрилайти

  Як до Вас звертатись?

  Телефон

  Изготовление акрилайта на заказ

  Один з найкрасивіших і інтригуючих видів вивісок – акрилайт. Завдяки технології виготовлення, він дозволяє часом створити по-справжньому унікальні, і навіть казкові речі. Підсвічення зображення збоку придає саме такий вид світіння, який підкреслює потрібні деталі, виділяючи їх на основному фоні. Це підтвердив наш постійний замовник, який звернувся до нас за виготовленням акрилайтів у вигляді ратуші і собору Божої Матері.

  Акрилайт - макет будівлі собору Божої Матері

  Макет і самі технічні вимоги нам надав замовник, але нами все ж були внесені деякі правки, для того, щоб такий виріб було можливо виготовити. Робота в команді, завжди була одним із принципів нашої фірми, і в цьому замовленні він показав себе на всі 100%. Злагоджена робота менеджера, технічного фахівця, майстра фрезерного верстата, а також художника оформлювача, дозволили створити по-справжньому чарівні світлові панелі.

  Світлова панель - макет будівлі міської Ратуші

  Акрилайти вже в дорозі до замовника в Івано-Франківськ. Ми всі з нетерпінням чекаємо фотозвіт від клієнта, щоб побачити, як ці акрилайти виглядатимуть у вітрині ювелірного салону. Цей замовник завжди приносить нам цікаві та оригінальні замовлення. Сподіваємося, в новому році ми продовжимо цю традицію і створимо разом ще чимало казкових виробів.

   Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

   Ваше ім’я (обов’язково):

   Ваш e-mail (обов’язково):

   Номер телефону:

   Повідомлення

   Прикрепить файл: