Акрилайт – приємний і незабутній подарунок на 8 березня

Як до Вас звертатись?

Телефон

News 32

Цього року напередодні Міжнародного жіночого дня чоловіки нашої організації піднесли нам оригінальний і особливий подарунок. До вибору подарунка наші чоловіки підійшли з усією відповідальністю, бажаючи піднести кожної з нас щось особливе. Вони зупинили свій вибір на акрилайті з нанесеним знаком зодіаку кожної з дівчат.

Настільний подарунковий акрилайтОскільки ніхто з прекрасної половини не повинен був здогадатися про підготовлюваний сюрприз, хлопцям доводилося робити все непомітно. Поки дівчата з виробництва були на виїздах, або працювали на іншій ділянці, фрезерувальник вирізав з акрилу і дерева основні елементи майбутніх світлових панелей, в обхід дизайнера, друкар створив макети зображень, а слюсаря встановили і підключили світлодіоди. Технічний відділ теж не сидів без діла, вони з’ясували, коли у кожної з дівчат день народження, щоб кожна отримала акрилайт саме зі своїм знаком.

Старання чоловіків не пройшли даром. Можу з упевненістю сказати, що ми залишилися задоволені і приємно вражені. Адже такий презент не один рік буде прикрашати наші будинки, нагадуючи про такий милий і оригінальний подарунок від наших хлопців.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: