Як до Вас звертатись?

  Телефон

  5 причин працювати з нами

  Зворотній дзвінок

   Як до Вас звертатись?

   Телефон

   Якщо Ви перейшли в цей розділ, то безумовно цінуєте свій час і гроші, ретельно вибираючи потенційних підрядників і партнерів для співпраці. У цій статті ми коротко розповімо переваги роботи з нами.

   Перш за все, ми повинні розуміти, якими критеріями керується клієнт при виборі підрядника. Відповідь здається очевидним – ціна. Але, як показує досвід, багатьох клієнтів також хвилює індивідуальний підхід до замовника, гарантії, які дає виробник на свої вироби, а також надійність самої фірми. Переконатися, що ми відповідаємо всім критеріям, ви можете, ознайомившись з п’ятьма китами, на яких стоїть наш бізнес.

   Кит №1 – Комплексне обслуговування

   Цей пункт не дарма стоїть першим в нашому списку. Він безпосередньо впливає на вартість наших виробів, а також якість нашого обслуговування. Не потрібно замовляти дизайн окремо, перелопачувати купу літератури в пошуку інформації про матеріали, або в пошуках ідеальної конструкції для вашої вивіски, наприклад. Звернувшись до нас, ви отримуєте свою власну команду професіоналів, яка проконсультує і підкаже, як буде краще на кожному кроці проходження замовлення.

   Приймання замовленняПриймання замовлення

   Дизайн рекламного виробуДизайн

   Швидкий прорахунок вартості рекламного виробуПрорахунок вартості

   Виготовлення рекламного виробуВиготовлення

   Монтаж рекламного виробу, конструкціїМонтаж

   Гарантія, сервісне обслуговування вивісок, рекламних конструкційСервісне обслуговування

   Кит №2 – Власне виробництво

   Ви можете запитати, а що тут особливого, адже виробництво є у всіх? Це не так. На сучасному ринку рекламних виробів велика кількість фірм, що пропонують ту ж зовнішню рекламу в якості додаткової послуги до своєї основної діяльності. Природно, в такому випадку вони роблять перезамовлення, тим самим збільшуючи вартість на розмір своєї комісії. Таким чином, ми бачимо, що перша перевага власного виробництва – ціна. Але це ще не все. Завдяки тому, що при виготовленні всіх наших виробів використовується власне обладнання, ми впевнені в якості нашої продукції.

   Широкоформатна ділянкаШирокоформатна ділянка

   Фрезерна ділянкаФрезерна ділянка

   СкладСклад

   Оформлювальна ділянкаОформлювальна ділянка

   Зварювальна ділянкаЗварювальна ділянка

   Монтажная бригадаМонтажна бригада

   Кит №3 – Оптимальна ціна

   Ви можете запитати, чому на початку статті ми згадували, що ціна цікавить людей в першу чергу, а тут поставили її аж на третє місце? Все просто, в кожному з попередніх пунктів ми все одно, так або інакше, торкалися теми вартості наших виробів. Дуже часто замовник хоче замовити зовнішню рекламу дешевше і швидше. Так не буває. Якщо менеджер вам надав дуже низьку ціну на ваше замовлення, то великою ймовірністю може постраждати якість майбутнього виробу. Повірте, ніхто не буде виготовляти вашу рекламу собі в збиток! Всі знають прислів’я «Скупий платить двічі»? У цьому випадку це саме та ситуація. Заощадивши на якості вивіски, ви витратите величезні гроші на її ремонт, або ж замовлення нової, а за цей час ваші клієнти підуть до конкурента, оскільки вважатимуть вашу організацію не благонадійною. Це не означає, що варто замовляти рекламу за високими цінами, ціна повинна бути правильною. Вона повинна враховувати вартість якісного матеріалу, ціну виготовлення та інші супутні витрати.

   Оптимальна ціна

   Кит №4 – Гарантія якості

   Цей пункт випливає з усіх попередніх. Вже писалося, що не можна економити на матеріалах, інакше реклама довго не прослужить. Гарантія якості, яку може дати наше рекламне агентство на свої послуги складається з двох частин – гарантія на матеріали для виготовлення, залежно від їх якості і ціни, а також довічна гарантія на наші роботи. Чому ми так впевнено говоримо «довічна гарантія»? Тому що ми впевнені, що виготовлена нами вивіска, або будь-який інший виріб якщо і зламається, то не з вини неякісної роботи, а через закінчення терміну її експлуатації, або через стихійне лихо. Ми впевнені в професіоналізмі наших працівників, а також в їх відповідальному підході до кожного замовлення.

   Гарантія якості

   Кит №5 – Інвестиція в Ваш бізнес

   Поговоривши про ціну і гарантії, переходимо до ще одного важливого фактору – наша продукція це ще й інвестиції у Ваш бізнес. Що це означає? Це означає, що продукція, яку ви замовляєте у рекламного агентства, повинна не просто висіти над входом. Вона повинна виконувати свою пряму функцію – рекламувати, інформувати, направляти чи позначати місце розташування. Досвідчений менеджер і дизайнер допоможе вам уникнути помилок при виборі кольору, який ви хочете використовувати при виготовленні вивіски, або ж підібрати шрифт, який буде читатися. Потрібно не забувати, що вивіска, об’ємні букви, стела, бізнес сувенір і т.д.- це ваш додатковий співробітник, який цілодобово і щодня працює на вас, тому дизайн виробу потрібно ретельно продумати і проконсультуватися з фахівцем. У нашому рекламному агентстві при створенні дизайну спираються не тільки на побажання клієнта, але і на правила продає реклами.

   Інвестиції в Ваш бізнес

   Зверніться до нас прямо зараз, щоб заощадити свої гроші, час і нерви, співпрацюючи з професіоналами, які дійсно знають свою справу.

   Залишились питання?

    Ім’я (обов’язково):

    E-mail (обов’язково):

    Номер телефона:

    Повідомлення:

    Чат с менеджером

     Ім’я (обов’язково):

     E-mail (обов’язково):

     Номер телефона:

     Повідомлення:

      Як до Вас звертатись?

      Телефон

      © Цех А, 2013-2021. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс