Ростові фігури з пластика (боді-стенд) – яскравий атрибут свят, корпоративів, виставок

Як до Вас звертатись?

Телефон

Ростовые фигуры

P.O.S. матеріали для декорації на замовлення за доступною ціною. Виробництво фігур людини в повний зріст для вулиці, приміщення. Складні стенди у вигляді людини в Україні (Київ)

Ростова фігура, а що це власне таке? Для залучення уваги до свого закладу багато підприємців шукають додаткові елементи зовнішньої реклами. Це можуть бути різноманітні промоултери, або зазивали, але є спосіб набагато дешевше і надійніше – вуличні ростові фігури. Саме про них ми і поговоримо в першій частині нашої статті.

Ростові фігури для бару, або вуличні ростові фігури

Вулична ростова фігураДля початку розберемося, чи дійсно правдиві мої попередні слова про надійність і ціну. Візьмемо для прикладу стандартну ростову фігуру, яку пропонуємо ми. Висота такої фігури 1 м 60 см, так що ростом вона не набагато менше середньої дівчата, а то і вище неї. Одностороння пластикова ростова фігура обійдеться вам в 1476,00 грн., які ви заплатите один раз, а використовувати її зможете протягом довгого часу. А скільки коштує найняти промоултера, або зазивалу в ваш заклад? І йому ще потрібно платити щомісяця. Крім цього, це все-таки жива людина, він втомлюється, йому потрібен час на відпочинок і потреби організму, а ростовая фігура може працювати на вас 24/7 і при цьому залишатися привітною.

Це те, що стосуеться вигоди фінансової, звернемо увагу на надійність. Перше, на що хотілося б звернути увагу, це стійкість конструкції. Якось нелюдяно змушувати когось працювати на вулиці під час дощу, сильну вітрі або у сніг. Ростовій же фігурі така погода ніпочім. Завдяки стійкому каркасу, вагою 11 кг, такий боді-стенд (body-stend) здатний встояти практично при будь-якій погоді. Також можна згадати про те, що ви завжди будете впевнені, що ростовая фігура стоїть на своєму місці і виконує свої функції, в той час як такого не можна сказати навіть про самого відповідального співробітника, адже людський фактор і ту ж втома не можна не брати до уваги.

Це якщо порівнювати ростову фігуру з пластика і людини. Але вона має ще кілька переваг вже безпосередньо в своїй експлуатації. Так, для зручності ви можете замовити складні ростові фігури, які будуть складатися з двох частин, які легко з’єднуються і потім роз’єднуються, це допоможе при необхідності транспортувати фігури. Утяжкувач в основі фігури робить її стійкою, але при цьому не перешкоджає її транспортуванню. Наостанок не можна не сказати про те, що ви можете самі вибрати будь-яке зображення, яке хочете бачити на своїй ростової фігурі. Ми можемо легко виготовити фігуру з пластика на замовлення з картинкою, що вам сподобалась.

Ростові фігури для декорацій, або інтер’єрні ростові фігури (жалони, хардпостери)

Інтер’єрна ростова фігура
Тепер поговоримо про фігури з пластика, які застосовуються в приміщенні – жалоны, хардпостери. P.O.S. матеріали широко застосовуються в місцях продажів, а також на виставках. Вони призначені для залучення уваги, а також можуть служити стендом для роздаткового матеріалу. На відміну від фігур зовнішнього застосування, вони можуть бути ще і пристінними, таким чином, не вимагаючи каркаса і опори, але навіть конструкції, що стоять на підлозі не вимагають додаткового утяжкувача на основу. За рахунок цього ростовая фігура легко транспортується і перевозиться з однієї виставки на іншу.

Ростові фігури з пластика дають величезну можливість у виборі зображення, які ви захочете нанести на неї:

 1. Виробництво ростових фігур до свята.
  ростова фігура знаменитостей – така фігура з пластика із зображенням улюбленої знаменитості легко прикрасить вечірку і створить чергу з бажаючих зробити пам’ятне фото;
  ростова фігура персонажа коміксів – а також будь-якого мультика або кіно, приклад, ростова фігура Супермена. Така фігура порадує не тільки дітей, а й дорослих на святкуванні дня народження або просто дружній вечірці.
 2. Виробництво ростових фігур до корпоративу – у багатьох фірм є власний корпоративний персонаж, який давно став частиною колективу, чому б, таким чином, не покликати його на свято.

Насправді, пластикові ростові фігури часто використовують просто для декорацій, щоб урізноманітнити інтер’єр магазину або офісу. Якщо вас цікавить запит «пластикові ростові фігури ціна», то ми можемо запропонувати вам стандартний варіант, розміром 1,6 м., У вигляді односторонньої або двосторонньої фігури за ціною 1476,00 і 2418,00 грн. відповідно.

Друк ростових фігур один із напрямів нашої діяльності. Ви легко можете замовити ростову фігуру в Україні (Київ), зв’язавшись з нами по телефону, електронній пошті, або відправивши запит через форму зворотного зв’язку. Крім того, наші менеджери можуть проконсультувати вас по всіх питань, що могли виникнути.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(5 голосов, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: