Візитниця як незамінний вид бізнес сувеніра. Виготовлення підставок під візитки у Вінниці

Як до Вас звертатись?

Телефон

Визитницы

Підставка під візитки із акрилу, дереваЯкщо вам потрібно зробити невеликий подарунок бізнес партнеру, або краще клієнту, але витрачати багато коштів вам не хочеться, подаруйте йому візитницю. Цей невеликий і відносно не дорогий подарунок обов’язково оцінять. По-перше, візитниця – функціональний подарунок. Підставка під візитки допоможе не втратити контакти потрібних людей, а також завжди буде під рукою.

По-друге, володар вашої візитниці завжди буде мати під рукою ваші контакти, які ви завдасте на підставку. Таким чином ваші взаємини залишать позитивний слід в пам’яті. Це збільшить шанси того, що до вас звернуться знову.Візитниці можуть бути виготовлені в різних стилях, від класичного, для офісів, до повністю екстравагантних, які підійдуть різноманітним креативним агентствам.

Якщо ви зацікавилися, зв’яжіться з нашими представниками щоб отримати більш детальну інформацію. Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання і підкажемо найбільш вигідне рішення.

Також ми пропонуємо замовити візитниці з акрилу в таких містах Вінницької області: Липовець, Іллінці, Оратів, Теплик, Гайсин, Тростянець, Бершадь.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: