Як підібрати захисний екран, враховуючи особливості Вашого кондиціонера

Як до Вас звертатись?

Телефон

Выбор экрана

У літню спеку всі рятуються за допомогою кондиціонера. Але і він несе в собі не бажані наслідки – простуду, болі в спині і шиї. Щоб уникнути всього цього існують захисні екрани на кондиціонери – дефлектори. На прикладі наших замовників, ми хочемо продемонструвати, які труднощі можуть виникнути при виборі дефлектора.

Так виглядає кондиціонер, для якого підійде будь-який вид захисного екрану.

Кондиціонер без захисного екрана

Але існує ряд перешкод, які ускладнюють монтаж дефлектора, а також вимагають деяких змін в конструкції. Перша перешкода – кабель-канал, який відходить від кондиціонера.

Модель ZET 001 легко монтується для даного кондиціонера, коли як в моделі ZET 002 буде необхідно зробити спеціальний отвір, для виведення каналу.

Також монтаж дефлектора можуть утруднити об’єкти, які розташовані в безпосередній близькості від кондиціонера, наприклад стіна, батарея, або вікно.

У даному випадку ми рекомендуємо модель ZET 001. Якщо ж ви все ж хочете замовити модель ZET 002, то в даному випадку необхідно розробити індивідуальну конструкцію, яка допоможе обійти перешкоди.

Ще один вид перешкод – елементи інтер’єру, картини, дипломи та інше. Якщо вони розташовуються близько до кондиціонера, то можуть перешкодити монтажу.

При такому розташування, ми рекомендуємо перевісити дипломи, або картини, оскільки вони не дадуть прикріпити захисний екран.

І, звичайно ж, ми можемо зустріти комбінацію з декількох видів складнощів для монтажу дефлектора. Наприклад, стіна і кабель-канал.


В обох варіантах наш фахівець порекомендує вам використовувати модель захисного екрана ZET 001, або ж розробити індивідуальний варіант дефлектора. Але на розробку може піти якийсь час.

Для того, що ми змогли підібрати вам ідеальний варіант захисного екрана, ви можете сфотографувати свій кондиціонер і вислати нам на пошту. Конструктор проаналізує зображення і підкаже, яка модель дефлектора підійде в тому, чи іншому випадку. Для замовлення захисного екрану для кондиціонера, або консультації з підбору дефлектора звертайтеся до наших фахівців по телефону або електронною поштою.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(4 голоса, в среднем: 4 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: