Подарункові дипломи з пластику в Полтаві та області

Як до Вас звертатись?

Телефон

Fast Company is the world's leading progressive business media brand, with a unique editorial focus on innovation in technology, ethonomics (ethical economics), leadership, and design.

Пластиковый дипломВсім приємно отримувати подарунки. А що може бути приємніше іменного подарунка? Ви хочете порадувати близьку людину, або зміцнити партнерські стосунки? Диплом з акрилу (пластику) прекрасно для цього підійде.

Багаторічний досвід у виготовленні дипломів з акрилу допомагає нам виготовити виняткові подарунки будь-якого виду і якості. Дизайнерський диплом з акрилу – це цікавий і індивідуальний подарунок для будь-якого свята. З його допомогою ви здивуєте, порадуєте і назавжди залишитеся в пам’яті у людини, якому адресується подарунок.

Наші дизайнери розроблять для вас оригінальний макет диплома, вам потрібно лише зателефонувати нам, або відправити лист на пошту ceha.com.ua@gmail.com.

Також ви можете замовити пластиковий диплом в Україні, Полтаві і наступних містах: Кременчук, Пирятин, Гребінка, Оржиця, Семенівка, Глобине, Хорол, Білики, Нові Санжари.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: