Нові адресні таблички для вашого населеного пункту

Як до Вас звертатись?

Телефон

Fast Company is the world's leading progressive business media brand, with a unique editorial focus on innovation in technology, ethonomics (ethical economics), leadership, and design.

У зв’язку з глобальним перейменуванням деяких вулиць у всіх населених пунктах нашої країни, ми вирішили дати кілька порад щодо вибору адресних табличок для вашого будинку.

Адресна табличка на будинокПерший, і найважливіший критерій, при виборі таблички – це матеріал. Існує кілька видів основ, які найкраще підійдуть для використання в якості домового знака. Оскільки така табличка буде постійно піддаватися погодним умовам – сонце, дощ, вітер і т.д., ми рекомендуємо виготовляти домову табличку з оцинковки, або ж алюмінієвих композитних панелей (АКП). У деяких випадках рекомендовано використовувати світлові короби з акрилу з внутрішнім підсвіченням. Для нанесення зображення, переважно використовувати плівку 751 серії. Аплікація з цієї плівки, або повнокольорове зображення буде більш довговічним.

Наступним важливим пунктом є розмір самої таблички та шрифту. Важливо щоб найменування вулиці та номер будинку добре проглядався з дороги, а шрифт був читаний. У деяких містах адміністрації самі встановлюють нормативні норми, в яких прописані всі розміри, кольори і шрифти будинкових знаків. У таких випадках, рекомендуємо використовувати затверджені макети, а інших випадках розмір адресному таблички повинен залежить від відстані будинку від дороги, а шрифт повинен бути без зарубок. Більш детальну інформацію про читаність шрифтів і зручну відстань розміщення табличок ви можете знайти.

Будинковий знак, вказівник вулиціКольорову гаму для табличок на будинок рекомендується підбирати виходячи з поєднання контрастності. Приклад поєднання кольорів в рекламних виробах.

Деякі міські адміністрації висувають свої вимоги щодо оформлення будинкових знаків. На сайті Черкаської мерії є затверджений документ, в якому детально описані всі розміри, матеріали, кольори та інше.

Замовляючи адресну табличку, проконсультуйтеся з менеджером, який допоможе підібрати необхідний матеріал, а також допоможе з розміром і формою таблички на будинок. Ви можете зв’язатися з нашим менеджером прямо зараз і отримати якісну консультацію і замовити адресну табличку вже сьогодні!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: