Виготовлення призових кубків, статуеток з акрилу в Києві і області

Як до Вас звертатись?

Телефон

Кубки

Призовий кубок із акрилуСпоконвіку існує традиція влаштовувати різного роду змагання. Ще в Древній Греції влаштовувалися перші олімпійські Ігри, на яких кращі атлети демонстрували свої таланти. У наш час це можуть бути різноманітні спортивні заходи, гумористичні конкурси, шоу талантів. Всім відома істина «Головне не перемога, а участь», і це абсолютно вірно. Але в будь-якому випадку буде переможець, якому покладається вручити приз. Цей приз повинен бути чимось особливим, щоб передати вагомість перемоги.

Кубок, статуетка з акрилу – гідна нагорода в будь-якому змаганні. Виконаний за індивідуальним дизайном кубок ручної роботи допоможе оцінити заслуги переможця.

Такі кубки виготовляють з акрилу або полістиролу. Вони можуть бути кольоровими, дзеркальними, прозорими і молочними. Матеріал обробляється за допомогою лазерної або фрезерної різання, а потім гравіювання і полірування. Все це надає кубку витонченість і привабливість.

Ви можете замовити кубок з акрилу просто зв’язавшись з нашими представниками. Також ми допоможемо вам розробити унікальний і креативний дизайн майбутнього кубка.

Крім того, ви можете замовити виготовлення кубка з акрилу в інших містах Київської області: Яготин, Переяслав, Кагарлик, Біла Церква, Сквира, Тараща, Ставище, Миронівка, Богуслав, Тетіїв, Бровари, Ірпинь та інших.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: