Як зображення впливає на людину

Як до Вас звертатись?

Телефон

Інтер’єрні світильники в різних стилях

Ви збираєтесь змінити та освіжити інтер’єр будинку, але з чого почати. Вибираючи шпалери, картини, штори і світильники, Ви хочете зробити своє житло більш затишним. Придивіться уважно до зображень на декорі. Ви замислювались, як воно впливає на наш організм і на енергетику будинку в цілому?

Як же визначити дію зображення? Ми пояснимо це на простих прикладах оформлення світильників в інтер’єрі.

Тож почнемо. Кожний малюнок, картина або фотографія випромінює енергію, яка впливає на нашу підсвідомість і навіть може змінити наші думки. Слідом за думками змінюються наші вчинки, сприйняття оточуючого нас світу. Ця енергія формується з декількох складових: самого зображення, колірної гами та енергії художника або дизайнера.

Ви знаєте, що зображення впливає на відчуття простору або тісноти в будинку, здійснює певний вплив на наш настрій, заспокоюючи або пригнічуючи, і навіть на працездатність. Тобто зображенням можна коригувати психоемоційний стан.

Якщо взяти світильник з дуже яскравим зображенням, то виявиться, що для однієї людини він є дискомфортним подразником, для іншого – цілком приємним декором. Як стверджують психологи, колір і характер людини тісно взаємопов’язані. Враховуючи це, наші дизайнери розробили кілька категорій різних унікальних принтів для інтер’єрних світильників.

1. Категорія «Квіти». Наприклад, дизайн «Маки» створить атмосферу природності, веселої та безтурботної юності, першої закоханості. Уявіть що ви на лузі, всипаному польовими квітами, вдихаєте їх аромат і релаксуєте. Легкі квіткові принти з цієї категорії наповнять ваш будинок романтизмом і теплотою.

Дизайнерський, інтер’єрний світильник з принтом Маки
Дизайнерський, інтер’єрний світильник з принтом Ромашки
Дизайнерський, інтер’єрний світильник з принтом Троянди

2. Категорія «Абстракція». Світильник з яскравою абстракцією підійде для активних творчих натур, які в різнокольорових переливах і цікавих формах побачать якісь свої фантазії.

Дизайнерский, интерьерный светильник с принтом Цвета Моря
Дизайнерский, интерьерный светильник с принтом Шрифты
Дизайнерский, интерьерный светильник с принтом Красный витраж

3. Категорія «Дитячі». Дитячий світильник «Кульбабка» навіть дорослих віднесе в радісний час – дитинство. Діти, засинаючи під приглушене світло такого нічничка, зануряться у світ казки.

Дизайнерский, интерьерный светильник с принтом Торт
Дизайнерский, интерьерный светильник с принтом Одуванчик
Дизайнерский, интерьерный светильник с принтом Город

4. Категорія «Природа». Розглядаючи світильник «Осінь», ви відчуєте легку ностальгію теплої осені, коли сонце ще зігріває проблисками світла крізь різнокольорове листя. Зображення з категорії «Природа» навіюють хороші спогади про походи з друзями в гори або ліс. Біля такого світильника Ви можете відпочити, почитати улюблену книгу, а прикривши очі, будете згадувати щасливі моменти свого життя.

Дизайнерский, интерьерный светильник с принтом Осень
Дизайнерский, интерьерный светильник с принтом Небо
Дизайнерский, интерьерный светильник с принтом Трава

5. Категорія «Візерунки». Хитрі переплетіння ліній на світильнику створюють причудливі візерунки, які занурюють вас в східну казку, відносять у фантастичні країни. Такий дизайн світильника підійде спокійним витонченим натурам і стане стильним унікальним декором в інтер’єрі вашої квартири або будинку.

Дизайнерский, интерьерный светильник с принтом Узор Навахо
Дизайнерский, интерьерный светильник с принтом Узор листья
Дизайнерский, интерьерный светильник с принтом Узор солнце

6. Категорія «Фрукти», «Солодощі». А як хочеться спекотним літом свіжості та прохолоди. Фруктові кошики, які ніколи не зіпсуються у вас на столі. Смачні солодощі та десерти, які збуджують апетит. Це все на дизайнерських світильниках, які прикрасять інтер’єр будь-якої кухні або їдальні.

Дизайнерский, интерьерный светильник с принтом Апельсины
Дизайнерский, интерьерный светильник с принтом Мультифрукт
Дизайнерский, интерьерный светильник с принтом Цитрус

7. Категорія «Фактура». Вам подобається декор з використанням шкіри тварин, але ви проти їх вбивства заради стильної речі. Світильники з імітацією під шкіру різних звірів – для любителів тваринного світу. Також в цій категорії ви знайдете зображення різноманітних текстур.

Дизайнерский, интерьерный светильник с принтом Глина светлая
Дизайнерский, интерьерный светильник с принтом Глина темная

8. Категорія «Етнічні». Якщо ж ви шанувальник традиційних етнічних мотивів, наші дизайнери подумали й про вас. Сучасні інтерпретації на тему українського розпису зроблять ваш світильник ексклюзивним декором.

Дизайнерский, интерьерный светильник с принтом Этнический
Дизайнерский, интерьерный светильник с принтом Петриковская роспись
Дизайнерский, интерьерный светильник с принтом Петриковская роспись

Послухавши себе, виберіть декор світильника до душі, з яким вам буде спокійно, комфортно і затишно. З питань замовлення звертайтесь до наших менеджерів.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(6 голосов, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: