Виготовлення оригінальних дипломів із пластику у Вінниці і області

Як до Вас звертатись?

Телефон

Fast Company is the world's leading progressive business media brand, with a unique editorial focus on innovation in technology, ethonomics (ethical economics), leadership, and design.

Акриловий диплом, диплом із акрилуВсі бачили дипломи які вручають відомим людям на різних заходах. Їх вручають за досягнення в кіно, музиці, літературі чи науці. Як відомо це не картонні дипломи, а пам’ятні статуетки, які не соромно виставити у себе вдома або в кабінеті. Також можете побалувати своїх партнерів, колег або близьких презентувавши їм іменний диплом з акрилу. Їх ціна в рази менше ніж, наприклад, Оскара, але володіють його привабливістю і шармом.

Ми виготовляємо дипломи з акрилу по індивідуальним вимогам кожного замовника. Дизайнер розробляє макет, враховуючи всі побажання, доти поки ви не будете їм задоволені. Якщо у вас немає бажання морочити собі голову вибором дизайну, ви завжди зможете вибрати з наявних варіантів. Ми завжди виконуємо всі вимоги наших замовників, якщо вони технічно здійснимі.

Якщо ви зацікавилися, зв’яжіться з нашими представниками щоб отримати більш детальну інформацію. Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання і підкажемо найбільш вигідне рішення.

Також ми пропонуємо замовити виготовлення дипломів з акрилу в таких містах Вінницької області: Липовець, Іллінці, Оратів, Теплик, Гайсин, Тростянець, Бершадь.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: