Таблички у Києві: рекламні таблички, інформаційні таблички. Виготовлення табличок Київ

Як до Вас звертатись?

Телефон

Таблички Киев

У Києві, як і в більшості інших міст України, таблички зустрічаються на кожному кроці: на вулиці, в транспорті, в підземці, в магазинах, клубах, під’їздах житлових будинків, у ліфтах, установах… Через такого достатку табличок, фахівці умовно ділять їх на такі категорії:

1. За змістом тексту табличок. Залежно від того, яка інформація розміщена на табличці – бувають рекламні таблички(доносять текст рекламного характеру, наприклад: «Сьогодні знижки», «Акція на другий товар» і т. п.) та інформаційні таблички (назва компанії, режим роботи, відділи, наприклад : «Бухгалтер», «Укрбанк», «Обід з 13.00 до 14.00» і т. п.).

2. За розміщенням табличок. Ця категорія, залежно від розміщення таблички, ділитися на вуличні і на внутрішні. Вуличні таблички розміщуються, зрозуміло, на вулиці (стовпах, зупинках і т. п.) або на фасаді будівель (назви вулиць, номери будинків, режим роботи і т. п.). Внутрішні таблички використовуються всередині приміщення (в офісах, на дверях, у магазинах і супермаркетах, в салонах, ресторанах і т. п.) або в транспорті (у громадському транспорті, таксі, потягах, літаках і т. п.).

3. За формою таблички. Дана категорія відрізняється за формою самої таблички. Буває фігурна табличка, прямокутна табличка і, рідше об’ємна табличка.

4. За матеріалом для таблички. Найпопулярніший матеріал, який використовують для виготовлення таблички в Києві – це пластик. Пластикові таблички загальнодоступні і функціональні. Такі таблички дуже люблять використовувати в магазинах, загальноосвітніх установах, у транспорті, на вулиці, в медустановах. Трохи менш популярний матеріал – це метал. Металеві таблички мають більш солідний вигляд, але і вартість їх вища. Вони функціональні, як і пластикові. Металеві таблички можна зустріти в банках, в держустановах, на дверях важливих персон компанії і т. п. Рідше, коли того потребує фірмовий стиль компанії, використовують дерево. Дерев’яна табличка – це ексклюзив, звісно, ціна такої таблички найдорожча, бо вона не є типовою. Але дерев’яна табличка – це гарно та колоритно!

Адресна табличка, будинковий знак    Офісна, номерна табличка для кабінету   Табличка режим роботи

Ціни на таблички в Києві коливаються від 30 до 500 грн. за одиницю, а іноді й дорожче. Що б визначити вартість тієї чи іншої таблички, потрібно враховувати майже всі перераховані вище категорії (форму таблички, матеріал, призначення тощо). Ясно, що прямокутна табличка на двері з пластику, буде коштувати набагато дешевше, ніж вулична табличка об’ємної форми з металу.

Наші консультанти, при отриманні замовлення на таблички, обов’язково цікавляться, де буде знаходиться Ваша табличка, яка інформація буде розміщуватися на ній і т. д. Виходячи з отриманої інформації, фахівці «Цех-А» можуть рекомендувати той чи інший матеріал для виготовлення табличок, їх форму (рекламна табличка об’ємної або фігурної форми буде більш помітною, ніж просто прямокутна табличка; дерев’яна табличка навряд чи довго прослужить на вулиці під проливним дощем, морозами і палючим сонцем, ніж пластикова, на яку абсолютно не впливають погодні умови). Всі ці нюанси обовязково потрібно враховувати при замовленні таблички.

Дрібниць не буває, тому «Цех-А» бажає всім правильного вибору!

У Вас є можливість замовити офісні, адресні, інформаційні таблички по всій Україні і зокрема по Київській області, в таких містах:

Бориспіль
Бровари
Біла Церква
Боярка
Вишневе
Вишгород
Ірпінь
ПереяславХмельницький
Фастів
інші населені пункти Київської області.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: