Як до Вас звертатись?

Телефон

Елементи міської навігації: інформаційні туристичні стенди, вказівники, таблички

Система городской навигации

Надіслати заявку

Ім’я (обов’язково):

E-mail (обов’язково):

Номер телефона:

Повідомлення:

Задайте питання менеджеру

Як до Вас звертатись?

Телефон:

E-mail:


Текст повідомлення:

Узнать цену

Наші роботи

дивитись всі роботи...


Ціна, вартість міської навігації

Увага! Система міської навігації – індивідуальний виріб, виготовлення під замовлення. Ціна залежить від багатьох параметрів (розмір, спосіб кріплення, підсвітки і т.д.).

Щоб дізнатись вартість виробу по Вашим параметрам, достатньо надіслати запит на прорахунок скориставшись кнопкою Прорахувати вартість.

Запит на прорахунок:

Ім’я (обов’язково)

E-mail (обов’язково)

Номер телефона

Повідомлення (характеристики виробу)

Прикріпити файл (макет, приклад виробу):

Виготовлення міської системи навігації

Міська навігація – оригінальний вид зовнішньої реклами, який з успіхом був застосований в місті Черкаси. Проект носить назву «Старе Місто». У нього входять інформаційні покажчики розташовані біля історичних будівель міста, а також покажчик напрямків, розташований в центрі міста. Покажчики служать не тільки інформаційної складової міста, але і естетичним прикрасою.

В якості матеріалів для виготовлення інформаційного покажчика напрямів використовується чавунна лита основа і інші чавунні елементи, труба в якості несучої стійки, планшети з чорного металу, плоскорельефные елементи з поліуретану (ПВХ) і чорного металу з покриттям «під золото». Використовується порошкова фарба з елементами золота, а також лазерна різка металу.

В якості матеріалів виготовлення інформаційних стендів проекту «СТАРЕ МІСТО» використовуються кругла і профільна труба в якості несучих стійок, елементи кування, алюмінієві композитні панелі в якості основи для нанесення інформації, протиударний прозорий пластик в якості захисту зображення, лазерна порізка букв з латуні.

Розміри і вартість, ціна системи міської навігації ви можете дізнатися у наших представників.

Якщо Ви хочете зробити індивідуальне замовлення, скористайтеся функцією сайту «Індивідуальне замовлення». Вартість, ціна міської навігації в Києві, Черкасах, Кіровограді залежить від конфігурації виробу. Купити, замовити навігацію по місту у Вінниці, Полтаві індивідуальних розмірів.

Залишились питання?

Ім’я (обов’язково):

E-mail (обов’язково):

Номер телефона:

Повідомлення:

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)

Дивіться також:

© Цех А, 2013-2019. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс