Як до Вас звертатись?

  Телефон

  Комплексне рекламне оформлення МАФів, ларьків, кіосків, торгових точок

  Оформлення зовнішньою рекламою МАФа, ларька, кіоска

  Надіслати заявку

   Ім’я (обов’язково):

   E-mail (обов’язково):

   Номер телефона:

   Повідомлення:

   Задайте питання менеджеру

    Як до Вас звертатись?

    Телефон:

    E-mail:


    Текст повідомлення:

    Узнать цену

    Ларьки, кіоски або МАФ – один із видів роздрібної торгівлі, який дозволяє надавати покупцям товар в зручній формі. Популярність ларьків пов’язана в першу чергу з тим, що вони дають можливість придбати необхідний товар без необхідності стояти в довгій черзі. Зазвичай, в кіосках або МАФ можна купити хліб, воду, пресу, канцтовари, солодощі, морозиво та молочні продукти, а також інші товари, за якими не завжди хочеться заходити в супермаркет. Серед великої кількості конкурентів, для залучення більшої кількості клієнтів, важливо правильно підібрати зовнішнє і внутрішнє оформлення вашої торгової точки.

    Наші роботи

    дивитись всі роботи...


    Наш сервіс

    професійна консультація
    консультація
    креативний дизайн
    креативний дизайн
    власне виробництво
    власне виробництво
    доставка по всій Україні
    доставка по Україні

    Зовнішня реклама для ларьків, кіосків, МАФ

    В першу чергу, для того, що б вас помітили і вирішили придбати необхідний товар саме у вашій торговій точці, ваш ларьок необхідно красиво оформити. Для цього ви можете використовувати наступні елементи зовнішньої реклами:

    1. Облицювання кіоску композитними панелями. Одним з переваг невеликої будівлі можна назвати можливість надати їй будь-якої форми, а також оформити згідно стилю вашого магазинчика.
    2. Оформлення МАФ за допомогою банерів. Це більш бюджетний варіант оформлення торгових точок. Він менш довговічний, зате дозволяє оновлювати інформацію за більш прийнятну ціну.
    3. Вивіска для кіоску, МАФ. Будь то світлова, або несвітлові вивіска – вона невід’ємна частина рекламування вашого бізнесу, оскільки без неї неможливо проінформувати ваших потенційних клієнтів про товари, які вони можуть купити у вас.
    4. Режим роботи. Ще один важливий елемент зовнішньої реклами, про який не можна забувати. Табличка або наклейка «Режим роботи» говорить сама за себе, вона не несе рекламну функцію, її покликання – інформувати ваших клієнтів про те, в який час вони можуть до вас зайти.

    Якщо вам складно визначитися з вибором реклами для ларька, кіоску або МАФ, ви можете звернутися до нашого фахівця. За допомогою дизайнера ми створимо для вас кілька варіантів макетів, а також покажемо, як це буде виглядати в майбутньому, щоб ви могли прийняти правильне рішення. Якщо у вас мережі таких торгових точок і вже вироблений фірмовий стиль – ми завжди раді виготовити для вас вивіску, оформити ваш фасад згідно вашого брендбуку.

    Оформлення інтер’єру МАФа, кіоска, ларька

    Якщо ваша торгова точка передбачає торгівлю не тільки через віконце МАФ, вам необхідно оформити також і інтер’єр. Для цього ви можете використовувати різні панелі з пластика, плакати, або куточок покупця. Чому це важливо? Зовнішня реклама допомагає залучити клієнтів, а правильне оформлення інтер’єру – зберегти його. Погодьтеся, набагато приємніше робити покупки в акуратному, стильному і затишному кіоску.

    Замовити оформлення МАФ, ларьків, кіосків в Черкасах можна по телефону, або залишивши заявку безпосередньо у нас на сайті. Наш фахівець допоможе з вибором дизайну, відповість на всі ваші запитання по матеріалам, а також прорахує вартість вашого замовлення.

    Залишились питання?

     Ім’я (обов’язково):

     E-mail (обов’язково):

     Номер телефона:

     Повідомлення:

     Чат с менеджером

      Ім’я (обов’язково):

      E-mail (обов’язково):

      Номер телефона:

      Повідомлення:

       Як до Вас звертатись?

       Телефон

       © Цех А, 2013-2022. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс!