Як до Вас звертатись?

Телефон

Види діяльності

Чим же займається творча майстерня «Цех А»?

Колектив Цех А – це об’єднання творчих ідей і їх втілення завдяки власному виробництву. Протягом багатьох років ми вдосконалюємо свої навички у виробництві рекламних виробів, а також шукаємо нові напрямки, які були б цікаві нашим клієнтам.

На даному етапі ми розділили напрямки нашої діяльності на 6 основних категорій. Це зроблено в основному для зручності наших відвідувачів, оскільки часто вони тісно переплітаються між собою.

 1. Зовнішня реклама. У цьому розділі ми зібрали всі види зовнішньої реклами, які виробляє наша фірма. Сюди відносяться вироби від вивісок і табличок, до окремо стоячих конструкцій типу ростових фігур і стел.
 2. Бізнес сувеніри. Розділ присвячений унікальним і ексклюзивним бізнес подарунків з акрилу, які виділять вас з натовпу одноманітних ручок і блокнотиків.
 3. Друк фотошпалер і картин на полотні. Створення затишку в квартирі або офісі може виявитися не так складно, якщо використовувати такі прості і не дорогі інструменти, як фотошпалери і картини.
 4. Оформлення інтер’єрів. Даний вид послуг є комплексом послуг по дизайну і виготовлення предметів інтер’єру, які допоможуть створити відповідний імідж у вашому офісі або магазині.
 5. Комплексне оформлення. Тут ми пропонуємо не шукати різних підрядників, а замовити повний спектр послуг з оформлення вашого офісу чи торгової точки в одному місці, заощадивши при цьому ваш час, нерви і гроші.
 6. Вироби з пластику. Тут зібрані вироби, які, неможливо віднести до жодної іншої категорії. Вони являють собою або новинки на нашому ринку, або стандартні вироби.

Таким чином, ви ознайомилися з коротким змістом наших розділів. Для більш детального ознайомлення, ми рекомендуємо відвідати той розділ, що вас зацікавив, щоб більш детально дізнатися про його наповнення. Якщо ж ви вже зараз точно знаєте, що вам необхідно, зв’яжіться з нашим менеджером по телефону, поштою або через форму зворотного зв’язку і він відповість на всі ваші запитання.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(6 голосов, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл:

© Цех А, 2013-2021. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс