Як до Вас звертатись?

  Телефон

  Види діяльності

  Чим же займається творча майстерня «Цех А»?

  Колектив Цех А – це об’єднання творчих ідей і їх втілення завдяки власному виробництву. Протягом багатьох років ми вдосконалюємо свої навички у виробництві рекламних виробів, а також шукаємо нові напрямки, які були б цікаві нашим клієнтам.

  На даному етапі ми розділили напрямки нашої діяльності на 6 основних категорій. Це зроблено в основному для зручності наших відвідувачів, оскільки часто вони тісно переплітаються між собою.

  1. Зовнішня реклама. У цьому розділі ми зібрали всі види зовнішньої реклами, які виробляє наша фірма. Сюди відносяться вироби від вивісок і табличок, до окремо стоячих конструкцій типу ростових фігур і стел.
  2. Бізнес сувеніри. Розділ присвячений унікальним і ексклюзивним бізнес подарунків з акрилу, які виділять вас з натовпу одноманітних ручок і блокнотиків.
  3. Друк фотошпалер і картин на полотні. Створення затишку в квартирі або офісі може виявитися не так складно, якщо використовувати такі прості і не дорогі інструменти, як фотошпалери і картини.
  4. Оформлення інтер’єрів. Даний вид послуг є комплексом послуг по дизайну і виготовлення предметів інтер’єру, які допоможуть створити відповідний імідж у вашому офісі або магазині.
  5. Комплексне оформлення. Тут ми пропонуємо не шукати різних підрядників, а замовити повний спектр послуг з оформлення вашого офісу чи торгової точки в одному місці, заощадивши при цьому ваш час, нерви і гроші.
  6. Вироби з пластику. Тут зібрані вироби, які, неможливо віднести до жодної іншої категорії. Вони являють собою або новинки на нашому ринку, або стандартні вироби.

  Таким чином, ви ознайомилися з коротким змістом наших розділів. Для більш детального ознайомлення, ми рекомендуємо відвідати той розділ, що вас зацікавив, щоб більш детально дізнатися про його наповнення. Якщо ж ви вже зараз точно знаєте, що вам необхідно, зв’яжіться з нашим менеджером по телефону, поштою або через форму зворотного зв’язку і він відповість на всі ваші запитання.

   Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

   Ваше ім’я (обов’язково):

   Ваш e-mail (обов’язково):

   Номер телефону:

   Повідомлення

   Прикрепить файл:

   Чат с менеджером

    Ім’я (обов’язково):

    E-mail (обов’язково):

    Номер телефона:

    Повідомлення:

     Як до Вас звертатись?

     Телефон

     © Цех А, 2013-2022. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс!