Серійне виробництво контейнерів для збору батарейок

Як до Вас звертатись?

Телефон

Контейнеры серия

Чистоту навколишнього середовища потрібно починати з себе. Саме до такого висновку прийшли наші замовники з ПАТ «Фармак». Вони звернулися до нас із замовленням на виготовлення спеціальних боксів для збору використаних батарейок.

Контейнер для збору використаних батарейокКомпанія «Фармак» звернулася до нас з серійним замовленням на виготовлення контейнера для батарейок. Вони замовили виготовлення одинадцяти настінних боксів і чотирьох контейнерів на опорі. Наш дизайнер створив макет майбутнього виробу, враховуючи побажання і фірмовий стиль замовника. Після затвердження макета, замовлення був переданий на виробництво.

Після того, як всі необхідні деталі були відфрезеровані, за роботу взявся художник оформлювач. Для передньої панелі короба використовувався прозорий акрил 2 мм, таким чином, бажаючі переконатися в коректному використанні контейнерів легко з цим впораються. Для всієї решти конструкції ми використовували ПВХ 4 мм. Деталі були склеєні між собою і зачищені.

Виготовлення контейнерів для збору батарейок Серійне виробництво контейнерів для використаних батарейок Бокси для використаних батарейок

Для початку художник оформлювач наніс на верхню частину задньої панелі повнокольорове зображення з логотипом нашого замовника. Оскільки виробництво було серійним, всі роботи виконувалися поетапно. Після того, як всі п`ятнадцять заготовок були поклеєні, прийшла черга бічних і лицьових панелей. Заключною частиною створення безпосередньо короба для батарейок стала кришка, в якій розташувалося отвір, через який ці самі батарейки повинні будуть потрапити в бокс.

Після цього, всі контейнери обзавелися задніми дверцями і замками, узгоджені чотири контейнери були прикріплені до опори, за допомогою яких вони будуть стояти на підлозі. До опори їх було прикручено саморізами.

Контейнери для батарейок – зручний і практичний спосіб сортування сміття, і правильної утилізації шкідливих речовин.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: