Види підсвічування рекламних вивісок, об’ємних літер

Як до Вас звертатись?

Телефон

Подсветка

Раніше ми вже знайомили вас з різновидами рекламних вивісок. Істотним їх відмінністю є наявність одного з виду підсвічування. Саме про способи підсвічування вивісок піде мова в цій статті.

Найдешевшим способом освітлення вивіски є зовнішнє підсвічування світлодіодними прожекторами. Світлодіодні прожектори призначені для освітлення конструкцій зовнішньої реклами, архітектурного та ландшафтного підсвічування, а також для використання у промисловості. Завдяки високому ступеню захисту від вологи вони можуть використовуватися як на вулиці, так і всередині приміщення. Корпус прожекторів виконаний з алюмінію і оснащений радіатором для ефективного відводу тепла. Але крім своїх позитивних якостей таке підсвічування має ряд негативних. Одними з них можна виділися естетичний вигляд вивіски, не повне засвічення вивіски і. т.д.

Вивіска з зовнішнім підсвічуванням в день
Такий вид буде мати ваша вивіска днем

Вивіска з зовнішнім підсвічуванням вночі
А такий вид вона придбає вночі

Інший вид підсвічування вивісок – внутрішній. В даний час в якості внутрішнього підсвічування виробники зовнішньої реклами віддають перевагу світлодіодам. Більш докладно про них ви можете дізнатися з нашої статті «Що потрібно знати про світлодіоди?» Він буває кількох видів, які ми розглянемо нижче.

1. Фронтальне підсвічування. Даний вид підсвічування зовнішньої вивіски здійснюється шляхом засвічування передньої сторони лайтбоксу або пластикових букв. При цьому задню панель роблять непрозорою.

Вивіска з фронтальною підсвіткою вдень

Вид в денний час

Вивіска з фронтальною підсвіткою вночі

Нічний вигляд

2. Заднє підсвічування. Метод підсвічування, протилежний фронтальному. Засвічує задня частина вивіски, а передня робиться з непрозорого матеріалу.

Вивіска з задньою підсвіткою вдень

Вид в денний час

Вивіска з задньою підсвіткою вночі

Нічний вигляд

3. Контурне підсвічування. Таке підсвічування може здійснюватися кількома видами, але наша фірма воліє працювати зі світлодіодами. При даному виді підсвічування створюється ореол світла навколо рекламних елементів.

Х

Вид в денний час

Х2

Нічний вигляд

4. Торцеве підсвічення. Вивіски, виконані за допомогою такого виду підсвічування, називають – акрилайти. На таких вивісках зображення видно тільки завдяки відбиванню від вигравіруваних елементів світла.

Вывеска с торцевой подсветкой днем

Вид в денний час

Вывеска с торцевой подсветкой ночью

Нічний вигляд

Якщо ви не можете визначитися з видом підсвічування, який потрібен саме вам, зв’яжіться з нашими представниками, і вони більш детально розкажуть про переваги кожного виду.

Для того, щоб зробити замовлення обраної вами рекламної вивіски або об’ємних літер, скористайтеся будь-яким із зручних для вас способом зв’язку. Будемо раді співпраці.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл:


Дивіться також: