Виготовлення і монтаж іміджевих об’ємних літер із композиту для аграрної компанії Alfa Smart Agro

Як до Вас звертатись?

Телефон

Виготовлення об’ємних букв із композита на металокаркасі для аграрної фірми

У бізнес середовищі зовнішня реклама може використовуватися не тільки для інформування клієнтів, або в якості навігаційних вказівників. Досить часто їх використовують, як маркетинговий інструмент для формування або підкреслення іміджу організації. Наше нове замовлення стало тому підтвердженням.

За останній рік, компанія Alfa Smart Agro стала нашим постійним клієнтом. Вперше ми виготовили для них 210 настінних годинників з логотипом фірми, і ось зараз ми закінчили монтаж об’ємних літер, планшета з плоскими буквами і символами ростових культур в Київській області. За традицією, ми трохи опишемо з чого виготовлялися і як монтувалися об’ємні букви і логотип компанії.

Установка, монтаж об’ємних літер на металевий каркас
Об’ємні букви і логотип фірми на металокаркасі
Об’ємні букви із композита - вивіска аграрної компанії в полі

Згідно ТЗ замовника, букви і логотип повинні були бути повністю виготовлені із алюмінієвої композитної панель (АКП) білого кольору. Завдання складне, але ми з ним впоралися. Габаритні розміри виробу 5900х3500 мм (чималі розміри, погодьтеся), тому потрібно було використовувати каркас зі сталевої труби. Також, для стійкості і компенсації вітрових навантажень, ми встановили розтяжки зі сталевої, термообробленої проволоки. Про матеріал виготовлення вже сказали, залишилося відзначити, що букви різних розмірів, тому глибина борту також відрізнялася – 100 мм для логотипу і слова “ALFA”, 70 мм для “SMART AGRO” і 50 мм для “РОЗУМНА АГРОНОМІЯ”. Тепер щодо монтажу. Вся конструкція монтувалася на бетонні опорні блоки, в кількості 8 шт. Об’ємні букви розташовані не на самій землі, а відірвані від неї на 700 мм.

По закінченню монтажу, клієнт висловив свою вдячність за оперативність, а також якість робіт наших фахівців. Впевнені, що з цією компанією у нас попереду ще багато нових цікавих виробів, які ми разом втілимо в життя.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: