Стенд на підлогу під поліграфію для аграрної компанії

Зворотній дзвінок

Як до Вас звертатись?

Телефон

Рекламная стойка под выкладку полиграфии

Рекламні стійки, стенди для поліграфії

В кінці квітня до нас звернулася аграрна компанія із замовленням на виготовлення 10 стійок для рекламної продукції. Такі рекламні стійки зручні для поширення флаєрів, буклетів, листівок та іншої поліграфії. Надійна конструкція дозволяє використовувати таку стійку, як на вулиці, так і всередині приміщення на підприємстві, виставці або в місцях продажів.

Каркас стійки ми виготовили з профільної труби, а задню стінку з перфорованого листа. Для надання виробу необхідного кольору ми використання порошкову фарбу сірого кольору. Для полиць під поліграфію використовувалася оцинковка, пофарбована в сірий колір. Зверху стійка брендувалася логотипом замовника, який був нанесений на планшет з ПВХ. Габаритні розміри виробу на виході вийшли:

Стійка під поліграфію з логотипом

  • розмір – 1760х520 мм,
  • з них робоча зона з кишенями – 1500х505 мм.,
  • ширина опори стійки 500 мм.

Стійки під поліграфію – невід’ємна частина рекламної кампанії. Ви можете замовити довговічний і презентабельний виріб, як наш замовник, звернувшись до нашого менеджера прямо зараз. Крім стійки під презентацію, ви можете замовити презентаційний стенд для зразків вашої продукції в місцях продажів.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(11 голосов, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: