Мобільні, переносні знаки парковки для ТОВ «Форум Груп Україна»

Як до Вас звертатись?

Телефон

Мобільні, переносні таблички для парковки

Наш новий клієнт – Форум Груп Україна, одна з найбільших мереж бізнес-центрів в Україні. Наявність великої кількості офісів, передбачає скупчення машин, як співробітників, так і відвідувачів. Для того щоб полегшити проблему з паркувальними місцями, вони звернулися до нас за мобільними паркувальними табличками. З їх допомогою можна виділити паркувальні місця конкретної організації, або навпаки, заборонити її для сторонніх.

Форум Груп Україна вибрала для себе паркувальні знаки, які обмежують паркування всім, крім співробітників фірми. З представлених у нас на сайті варіантів, вони вибрали покажчик висотою 800 мм, і інформаційним полем 300х400 мм. Замовник надав нам дизайн зображення, яке ми надрукували на широкоформатному плотері, а, для надійності, зверху нанесли ламінацію.

Переносна табличка для парковки з логотипом

Оскільки паркувальна табличка повинна розташовуватися на вулиці, а значить, буде піддаватися кліматичним впливам (сонце, дощ, вітер), а також соціальним чинникам, вона повинна бути міцною і стійкою. Для досягнення цього ефекту, ми оснастили табличку бетонної кришкою, яка зверху була обшита композитом. Цей же матеріал ми використовували для інформаційної частини, оскільки він самий міцний і надійний. Поєднує основу і лицьову панель – профільна труба, товщиною 2 мм.

Таблички для стоянки із композита на металевій опорі

Наші знаки парковки вже на шляху до замовника. Сподіваємося, що в подальшому ми ще не раз співпрацювати, виготовляючи для них не тільки паркувальні таблички, а й різноманітні вироби зовнішньої реклами.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(14 голосов, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: