Корпоративні подарунки, бізнес сувеніри для співробітників, партнерів, клієнтів

Як до Вас звертатись?

Телефон

Бізнес сувеніри, корпоративні подарунки для співробітників

Всі люблять отримувати подарунки, а корпоративні сувеніри – це ще й частина ділової етики для більшості підприємців. Для того щоб заохотити кращого співробітника, висловити подяку надійному партнеру, або постійному клієнтові використовують різноманітні бізнес подарунки. Найчастіше, для вручення такого презенту вибираю переддень Нового року, коли всюди літає казкова атмосфера, і відчуття свята, що наближається. Але, насправді, приводів існує набагато більше. Взяти хоча б День народження фірми, професійні свята, 8 березня … одним словом – приводів достатньо. Але, як це зазвичай буває, ребром стає питання – а де, власне, замовити бізнес сувеніри? Якщо ви шукаєте оригінальні, креативні, ексклюзивні сувеніри з логотипом, то ви прийшли за адресою. Наша творча майстерня вже багато років придумує і втілює в життя різні бізнес подарунки з логотипами компанії. Для їх виготовлення, ми використовуємо різні види пластика (кольоровий, прозорий, молочний), в поєднанні з деревом або штучним каменем. Нижче ми пропонуємо ознайомитися з найпопулярнішими нашими виробами.

Кубки та дипломи з акрилу

Кубки, дипломи із акрила для співробітників, партнерів, клієнтів

Кубки та дипломи з акрилу. Такий корпоративний подарунок припаде до душі будь-якому співробітникові, адже з його допомогою можна підкреслити його заслуги перед фірмою, показати його значимість, а значить, стимулювати на подальше зростання. Таким сувеніром з логотипом можна приємно здивувати партнерів і клієнтів, а також привітати з Днем народження будь-якого співробітника, від директора, до секретаря.

Настінний годинник з логотипом

Настінні годинники з логотипом для співробітників, партнерів, клієнтів

Настінний годинник з логотипом. Кажуть, що дарувати годинник – погана прикмета, але ми вже багато років успішно спростовуємо це марновірство. Подаровані партнеру годинники з логотипом вашої організації – це не тільки функціональне нагадування в вашу співпрацю, але і ненав’язлива реклама вашої організації. Так подарунок – це не тільки красиво, але і корисно, адже для ділової людини кожна секунда на рахунку.

Дизайнерські світильники з пластику

Дизайнерский світильник із пластика, акрила для співробітників, партнерів, клієнтів

Дизайнерські світильники з пластику. Яскравий, універсальний, оригінальний, такий корпоративний подарунок стане не тільки приємною несподіванкою, але і прикрасою будь-якого інтер’єру. Однією з особливостей такого виробу можна виділити можливість самостійно вибрати зображення, яке буде на світильнику.

Календарі з акрилу

Календар із акрила, пластика для співробітників, партнерів, клієнтів

Календарі з акрилу. Цей корпоративний сувенір найчастіше замовляю перед Новим роком. Календар, виготовлений з поєднання пластика і дерева, не тільки зручно, але й красиво. Вони набагато практичніші паперових аналогів і виглядають набагато презентабельніше.

Грифельні годинники

Крейдовий, грифельний годинник для співробітників, партнерів, клієнтів

Грифельні годинники. Зараз все популярнішими стають магнітні грифельні дошки, які дозволяють залишати собі або близьким нагадування, або приємні записки. Ми пішли далі і пропонуємо замовити годинники для написання крейдою. Це два в одному – і зручний органайзер і годинники, без яких не обходиться жодна сучасна людина.

Візитниці з пластика

Пластикова підставка під візитки з логотипом

Візитниці з пластика. Цей зручний аксесуар робочого столу, може стати прекрасним бізнес сувеніром. Як сувенір з логотипом компанії, вона буде виконувати ще й рекламну функцію.

Крім запропонованих варіантів, ми виготовляємо корпоративні подарунки за індивідуальними замовленнями. За допомогою таких ексклюзивних сувенірів, можна легко налагодити відносини з партнерами і клієнтами, продемонструвати співробітнику значимість його зусиль, та й просто порадувати знайомого.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: