Креативні та унікальні календарі з акрилу в Києві і області

Як до Вас звертатись?

Телефон

Календари статьи

Акриловий календар, календар із пластикуБізнес сувенірів існує величезна кількість. Перед Новим роком поширеною традицією стало дарувати партнерам різноманітні календарі з символікою своєї фірми і, звичайно ж, наступаючого року. Це можуть бути настінні, настільні або кишенькові календарі. Варіантом безліч. Саме через це вони втрачають свою значимість.

Альтернативою їм є календарі з акрилу. Вони стильні, що запам’ятовуються, креативні і красиві. Вони виготовляються за індивідуальним замовленням з різного виду акрилу або полістиролу. Вони можуть бути прозорими, кольоровими, молочними, дзеркальними. За допомогою лазерної або фрезерної різання їм надається потрібна форма, а також гравірується текст і зображення. Після це, для згладжування нерівностей, календар полірується. Велика частина дій виконується вручну, що надає йому більшої цінності. Акриловий календар – це стильно й оригінально.

Якщо ви вирішили зробити комусь незабутній подарунок у вигляді календаря з акрилу, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом: телефон, E-mail або форма зворотного звязку.

Крім того, ви можете замовити виготовлення календарів з акрилу в інших містах Київської області: Яготин, Переяслав, Кагарлик, Біла Церква, Сквира, Тараща, Ставище, Миронівка, Богуслав, Тетіїв, Бровари, Ірпинь.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: