Виготовлення стел (пілонів) у Полтаві та області

Як до Вас звертатись?

Телефон

Fast Company is the world's leading progressive business media brand, with a unique editorial focus on innovation in technology, ethonomics (ethical economics), leadership, and design.

Рекламна стела, пілон автосалонуІснує безліч видів зовнішньої реклами. Одним з найефектніших і помітним є рекламна стела (пілон). Ця конструкція вздовж дороги, яка розташовується в безпосередній близькості від рекламованого закладу. Вона приваблює потенційних відвідувачів і не дає проїхати мимо.

Встановивши у себе таку стелу (пілон) ви продемонструєте свій імідж і виділитеся серед інших. Завдяки своїм розмірам, рекламну стелу завжди видно здалеку. За допомогою підсвічування вашу стелу побачать у будь-який час доби. Наша компанія вже багато років займається розробкою, виготовленням і встановленням стел (пілонів) і пропонує скористатися нашими послугами по створенню стели для вас.

Що б замовити стелу (пілон) зв’яжіться з нами через форту зворотного зв’язку, або зателефонувавши нам.

Також, Ви можете замовити стелу в Полтаві і наступних містах області: Кременчук, Пирятин, Гребінка, Оржиця, Семенівка, Глобине, Хорол, Білики, Нові Санжари.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: