Виготовлення, монтаж вивіски та флагштока на башту зерносховища

Як до Вас звертатись?

Телефон

Урожай

Нашим монтажникам доводиться працювати в різних умовах і на різних висотах. Але всі вони професіонали і в будь-якому випадку виконують свою роботу тільки найкращим чином.

Наш постійний замовник звернувся до нас з проханням спорудити для них вивіску на башті зерносховища. Можна було б вирішити, що це нічого особливого, але ця вежа на висоті 35 м. Зате з такої висоти відкривається прекрасний краєвид. Для початку наш дизайнер розробив дизайн для цієї вивіски, а потім ми приступили до роботи. Всі роботи розділилися на дві групи: ті які робляться на твердій поверхні, а також роботи на висоті.

Не світлові вивіски вироблялися шляхом накатки на АКП (алюмінієві композитні панелі) аплікації із самоклеючої плівки Oracal 751 серії – лита ПВХ плівка з відмінною розмірної стійкістю та оптимальними характеристиками для плотерної порізки та поклейки). Вибір припав саме на цю плівку оскільки вона спеціально розроблена для формування написів, маркувань та декорацій з високими вимогами до навантажень і стійкості проти абразивного дії вітру та погодних умов. А от далі все було як у пісні Миколи Рибникова:

Не кочегары мы, не плотники,
Но сожалений горьких нет,
Как нет!
А мы монтажники-высотники, да,
И с высоты вам шлём привет.

На висоті 35 м над землею наші хлопці зварили між собою металеві профільний труби, створивши з них каркас для вивіски. Після цілого дня праць, ми отримали ось таку от конструкцію.

Не світлові вивіски, монтаж на 35 метрах

Після того, як були змонтовані не світлові вивіски, наші монтажники приступили до установки флагштока з прапором України. Для цього їм знадобилися 3,5 м труби товщиною 42 мм, 7 м троса, 4 затисків для троса, 2 блока підйомника для флагштока, і, звичайно ж, сам прапор, який виготовили спеціально для цього замовлення.

Хлопці постаралися на славу. Тепер наші замовники мають вражаючу вивіску з державним прапором над нею, а ми поповнили свій список ще однією унікальною роботою.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: