Виготовлення стильної вивіски з об’ємними літерами для магазина сумок

Зворотній дзвінок

Як до Вас звертатись?

Телефон

Виготовлення фасадної вивіски для магазину сумок

Чим більше місто, тим більше можливостей для бізнесу. Але це означає величезну конкуренцію. В такому середовищі неможливо обійтися без яскравої, привабливої і креативної вивіски. Наш новий замовник прекрасно розуміє це правило сучасної конкурентоспроможності, тому звернувся до нас, щоб замовити вивіску для магазину сумок.

Будь-яке замовлення починається в першого контакту з менеджером, а далі починається копітка робота різних фахівців. Наш дизайнер створила привабливий макет, грунтуючись на правилі контрасту – в вивісці використовувалося поєднання чорного і білого кольорів. Така вивіска буде краще читатися і залучить більше клієнтів.

Макет вивіски для магазина

Після затвердження макета, наш технічний фахівець приступив до прорахунку вартості. З різних варіацій візуальних знаків, ми зупинилися на несвітловій вивісці з об’ємними літерами, розміром 2800*600*50. Для виготовлення лицьовій панелі використовувався кольоровий композит Plabond. Такий матеріал буде надійною основою для об’ємних літер. До речі, самі літери виготовлялися з ПВХ 4 мм, а зверху тонувалися білою плівкою. Крім букв, на лицьовій панелі є креативна аплікація з білою самоклеючої плівки.

Фасадна не світлова вивіска магазина сумок з об’ємними літерами

На цей раз від нас вимагалося лише виготовити вивіску і відправити замовнику. Благо, сьогодні ми маємо можливість пересилати найрізноманітніші вироби. Ми раді, що замовник залишився задоволений нашою роботою, і навіть рекомендував нас знайомим. Будемо раді і далі співпрацювати з цим чудовим замовником.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(14 голосов, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: