Де купити, замовити об’ємні букви?

Як до Вас звертатись?

Телефон

Де купити придбати, замовити об’ємні літери

Виготовлення об’ємних букв - рекламні букви, символи

Раніше ми вже давали відповідь на подібне питання в статті «Де замовити вивіску?». Насправді питання про те, щоб купити або замовити будь що – ідентичні. Жодне рекламне агентство не зберігає у себе на складі готовий комплект рекламних букв, які б вам підійшли. З кожним роком користувачам пропонується все більше варіантів для вибору шрифту (можливість їх застосування в зовнішній рекламі – окреме питання), в будь-якому випадку, виготовити і зберігати у себе на складі комплекти букв усіх можливих шрифтів і розмірів – неможливо. Саме тому вам в будь-якому випадку необхідно замовити об’ємні світлові або несвітлові букви за індивідуальним дизайном.

Це був невеликий відступ, а тепер повернемося до нашого питання – де ж початківцю або досвідченому підприємцю купити об’ємні букви? Такі послуги надають рекламні агентства, які займаються виготовленням зовнішньої реклами. Ні, ви, звичайно, можете спробувати виготовити їх самостійно, але тільки даремно витратите зайві гроші, час і нерви. Кожен фахівець повинен займатися своєю справою. Як же вибрати підрядника для виготовлення вивіски у вигляді об’ємних букв? Перед тим, як відповідати на це питання, розглянемо, якими критеріями керується більшість підприємців при виборі компаній виробників:

  1. Вартість об’ємних літер. Це один з найважливіших факторів для власників середнього і малого бізнесу.
  2. Професіоналізм виконавця.
  3. Швидкість виготовлення.
  4. Якість продукції, що виготовляється.
  5. Особисті уподобання замовника.

Це дуже спрощений список критеріїв, але він дає нам точку, з якої ми можемо почати пояснювати, яке, же рекламне агентство надасть вам саме той продукт, який вам необхідний.

Вартість виготовлення світлових об’ємних букв

Зазвичай будь-який підприємець прагне заощадити на візуальній рекламі, замовивши рекламний знак дешевше. Але в цьому питанні важливо розуміти, що ви економите на якості самого виробу, а також його виготовленні. Вартість об’ємних літер (вивіски) може знижуватися тільки за рахунок якості використовуваних матеріалів – пластику, підсвічування, кріплень, труб для каркаса. Вибравши на початку такий варіант, ви ризикуєте недоотримати клієнтів, тому що вони підуть до конкурента з більш привабливою вивіскою, а також переплатити за ремонт або повну заміну вашої реклами.

Професіоналізм виробника рекламних букв і символів

Що може краще сказати про майстерність виробника, крім досвіду роботи на ринку, а також наявності великої бібліотеки успішних замовлень? Ми говоримо не про підприємство, яке протрималося на ринку 3 роки, ми говоримо про рекламному агентстві, яке вже понад 10 років займається виготовленням зовнішньої реклами. Тільки в такій компанії вже вироблена система контролю якості, вона не закриється на наступний день після монтажу, така фірма дбає про свій імідж і завжди пропонує лише якісну продукцію. Досвід, також, допомагає радити клієнтам кращі варіанти дизайну, технологій і поєднання ціни та якості.

Об’ємні літери із пластика ПВХ
Виготовлення вивіски із об’ємними буквами
Готова вивіска з об’ємними буквами

Терміни виготовлення рекламних конструкцій

Всі повинні розуміти – неможливо виготовити якісний товар за одну ніч. Замовлення проходить безліч етапів, перш ніж потрапити безпосередньо в виробництво. У деякому плані, терміни виготовлення також залежать і від замовника – чим швидше буде затверджений макет, підписаний договір, а також проведена передоплата, тим швидше букви будуть передані оформлювачам і монтажникам. Велику роль у формуванні термінів виготовлення грає наявність власного виробництва, адже дорогоцінний час не буде витрачено на пошук вільного підрядника, а також додаткові узгодження. Тому, якщо ви хочете отримати дійсно хороший виріб, який буде ефективно працювати на вас – необхідно заздалегідь подбати про вибір підрядника.

Якість у виготовленні об’ємних букв

Безсумнівно, це дуже важливий критерій при виборі рекламного агентства. Ми вже говорили, що отримати і дешево і якісно – не реально, а також про те, що треба дотримуватися термінів виготовлення, але ніколи не буде зайвим проговорити про це ще раз. Якість вивіски визначаться як матеріалами, які використовуються при виготовленні, так і правильно підібраним дизайном і технологією. Для того, щоб об’ємні букви привертали увагу і змушували перехожих зайти саме до вас, дизайн повинен бути не тільки яскравим, але і легко читатися. Підібрати правильний шрифт ви можете самостійно, або ж вам в цьому допоможе менеджер. Також важливо не забувати про правильний вибір кольорів, адже люди підсвідомо проводять асоціацію між підприємством і його оформленням.

Процес виготовлення об’ємної літери
Встановлення світлодіодов в об’ємну літеру
Монтаж об’ємних світлових букв

Особисті уподобання замовника

Якщо мова йде про перший контакт з виробником реклами, то тут важлива робота менеджера з продажу. Його завдання надати клієнтові не тільки ті послуги, на які він розраховує, а набагато більше. Знайшовши одного разу підприємство, яке влаштовує замовника по всіх параметрах, дуже малоймовірно, що він наступного разу звернутися до когось ще. Грамотний менеджер на час виконання замовлення, стає співробітником свого клієнта, намагається надати йому максимум інформації, а також допомогти вибрати ідеальний для нього варіант. Він прислухається до побажань клієнта, але, в той же час, при необхідності, вказує на більш оптимальні варіанти.

Трішки про нас

Підводячи підсумок, хочеться сказати кілька слів про нашу творчою майстернею. Працюючи на ринку виробника зовнішньої реклами вже понад 20 років, ми зібрали базу перевірених постачальників, що дозволяє пропонувати тільки кращі варіанти об’ємних літер. Наші менеджери постійно проходять навчання, щоб бути в курсі сучасних новинок, і надавати найдетальнішу інформацію про замовлення. І, звичайно ж, власне виробництво дозволяє бути впевненими в якості нашого продукту. З нетерпінням чекаємо нашої співпраці!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(6 голосов, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: