Для покращення якості наших послуг, просимо пройти не велике опитування.

Як до Вас звертатись?

Телефон

Серійне виготовлення боксів для використаних батарейок

Коробки, боксы, контейнеры для сбора использованных батареек

Надіслати заявку

Ім’я (обов’язково):

E-mail (обов’язково):

Номер телефона:

Повідомлення:

Задайте питання менеджеру

Як до Вас звертатись?

Телефон:

E-mail:


Текст повідомлення:

Узнать цену

Серійне виготовлення завжди вигідніше, як для виробника, так і для замовника. Воно займає менше часу на підготовчі процеси – дизайн, розрахунок вартості, замовлення матеріалів, а також ціна на одиницю виробу істотно знижується. Серійне виробництво контейнерів для використаних батарейок зазвичай замовляють мережі магазинів, великі виробничі підприємства, державні структури, а також самі виробники батарейок.

Наші роботи

дивитись всі роботи...


Вартість, ціна на серійне виробництво боксів (без ПДВ)

Назва Розмір 10шт. 50шт. 100шт.
Бокс ВВ 001 160 х 300 мм 423грн./шт. 415грн./шт. 413грн./шт.
Бокс ВВ 002 200 х 400 мм 592грн./шт. 581грн./шт. 579грн./шт.
Бокс ВВ 003 250 х 720 мм 927грн./шт. 915грн./шт. 913грн./шт.

Запит на партію боксів:

Ім’я (обов’язково)

E-mail (обов’язково)

Номер телефона

Кількість (обов’язково)

Модель бокса (обов’язково)


Повідомлення (характеристики виробу)

Прикріпити файл (макет, приклад виробу):

Розміри боксів, контейнерів для збору батарейок

Виготовлення партії контейнерів для використаних батарейок

Для виготовлення партії боксів для використаних батарейок в якості основи використовується пластикова труба різного діаметру. Товщина стінок труби – 3 мм, що робить її міцною і стійкою. Кришка і дно виготовляються з ПВХ пластика, товщиною 3 і 5 міліметрів. Зверху на основу ми наносимо повнокольоровий друк із зображенням, які вибере замовник, або ж шаблонний варіант, представлений в прикладі.

Індивідуальне замовлення контейнерів для батарейок

Для зручності замовників ми розробили три розміри боксів, які зручно розміщуються на землі біля входу в магазин, або на столі, біля касового апарату, наприклад. Але також ми розробляємо бокси за індивідуальними замовленнями клієнтів. Бокси за індивідуальними проектами можуть відрізнятися від стандартних контейнерів тільки розміром, або ж мати зовсім іншу форму, спосіб розміщення і матеріал виготовлення. Таке замовлення зазвичай дорожче і займає більше часу, але відповідає всім побажанням замовника.

Екологія в Україні, або навіщо потрібні бокси

У наш час люди всієї планети нарешті задумалися про проблеми забруднення навколишнього середовища. У Європі та США давно почали вживати заходів по сортуванню сміття та правильної його утилізації, щоб шкідливі речовини не потрапляли в ґрунт і підземні води. В Україні першим кроком по переробці відходів, які погано розкладаються стали окремі контейнери для пластику, але цього недостатньо. Звичайна батарейка містить в собі речовини, які при розкладанні потрапляють в землю і забруднюють величезні території ґрунту, а також підземних вод. Згодом, на цьому ґрунті ми вирощуємо свою їжу, а вода потрапляє в наш організм, і ніякі очисні системи не можуть повністю знешкодити небезпечні речовини.

Доставка партій контейнерів для використаних батарейок здійснюється по всій Україні. Ми співпрацюємо з великою кількістю перевізників, таких як – Нова Пошта, Гюнсел, Нічний експрес, Інтайм. Виберіть найзручніший для вас спосіб доставки, щоб наша співпраця була ще приємніше.

Залишились питання?

Ім’я (обов’язково):

E-mail (обов’язково):

Номер телефона:

Повідомлення:

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)

© Рекламний Цех-А, 2013-2019. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс