Як до Вас звертатись?

Телефон

Світлові, світлодіодні вивіски (лайтбокси)

Световые, светодиодные вывески, лайтбоксы

Зворотній дзвінок

Як до Вас звертатись?

Телефон

Задайте питання менеджеру

Як до Вас звертатись?

Телефон:

E-mail:


Текст повідомлення:

Узнать цену

Лайтбокс (світлова, світлодіодна вивіска) – відноситься до розряду вивісок з внутрішньою підсвіткою. Підсвічується така вивіска, найчастіше, люмінесцентними лампами або світлодіодними модулями. Для виготовлення лайтбоксів застосовується акриловий пластик, в бюджетному варіанті може використовуватися стільниковий полікарбонатний пластик.

Дивіться також:

Наш сервіс

професійна консультація
консультація
креативний дизайн
креативний дизайн
власне виробництво
власне виробництво
доставка по всій Україні
доставка по Україні

Вартість, ціна світлових вивісок (лайтбоксів)

Ціна світлової вивіски (лайтбокса, світлового короба) залежить від багатьох факторів:

  • розмір вивіски;
  • матеріал виготовлення;
  • вид вивіски: світлова, не світлова, з об’ємними літерами;
  • варіант розміщення: зовнішня, інтер’єрна.

Щоб дізнатись точну вартість, ціну світлової вивіски по Вашим параметрам, а також отрамати безкоштовну консультацію, достатньо зв’язатись з нашими менеджерами будь-яким зручним способом.

Види лайтбоксів

Фасадна світлова вивіска

Лайтбокс - світлова вивіска

Лайтбокс зовнішнього застосування використовують для залучення уваги до магазинів, нічних клубів, ресторанів, барам, торговим центрам, ювелірним салонам та інше. Існує безліч різновидів форм світлових вивісок, також як і їх варіантів виконання. Якісний дизайн допоможе найбільш точно підібрати вивіску, яка передасть стиль і індивідуальність вашого закладу. Відмітна риса фасадного лайтбоксу – все можливість розмірів. Для великих виробів використовується внутрішній каркас.

Інтер’єрна світлова вивіска

Світловий короб, вивіска ювелірного магазину

Усередині численних торгових центрів також часто зустрічаються різні вивіски з внутрішньою підсвіткою. Вони відрізняються формою, методом виконання, але всі однаково покликані привертати увагу і інформувати про місце розташування магазину або закладу. У зв’язку з обмеженим простором, інтер’єрні лайтбокси часто невеликого розміру, але при цьому можуть вигідно поєднуватися з іншими видами реклами.

Види світлових коробів

Крім лайтбоксів, існує ще кілька різновидів світлових коробів, які користуються популярність серед замовників:

Лайтбокс, світловий короб з літерами на проріз

Світловий короб з буквами на проріз. У даній конструкції лицьова панель короба виготовляється з композиту, в якому вирізаються елементи, які знизу підклеюються молочним акрилом. Таким чином, на вивісці світитися тільки вифрезерованни деталі.

Світловий короб з інкрустованими буквами на проріз. Так само, як і в попередньому варіанті, напис на вивісці вирізається з композиту. В цьому випадку акрил тонується світлорозсіювальною плівкою.

Вивіска з врізними буквами. Окремі букви з акрилу вклеюються в вирізані елементи в композиті. У даній вивісці, об’ємні букви є самостійним елементом виробу і повністю засвічені.

Увага! Даний вид світлових вивісок відноситься до індивідуальних, і вимагає прорахунку по заданих замовником параметрам.

Технічні характеристики

Лицьова панель: молочний акрил, композит, банер

Внутрішній каркас: алюмін. профільна труба (при необхідності)

Борти: пластик ПВХ, профіль Квадро

Підсвічування: світлодіодні модулі

Зображення: ш/ф друк на с/к плівці, друк на банері, врізні букви з молочного акрилу.

Розміри і вартість, ціна лайтбоксів (світлових коробів, світлових вивісок) ви можете дізнатися у наших представників. Якщо Ви хочете зробити індивідуальне замовлення, скористайтеся функцією сайту «Індивідуальне замовлення».

Вартість, ціна світлової вивіски, лайтбокса в Києві, Черкасах, Кіровограді залежить від конфігурації виробу. Купити, замовити лайтбокс у Вінниці, Полтаві індивідуальних розмірів.

Залишились питання?

Зворотній зв’язок

Ваше им'я (обов'язково)

Ваш e-mail (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Повідомлення

Прикріпити файл:

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(14 голосов, в среднем: 5 из 5)