Як до Вас звертатись?

Телефон

Об’ємні літери для міста, населеного пункта

Объемные буквы для города, названия города

Надіслати заявку

Ім’я (обов’язково):

E-mail (обов’язково):

Номер телефона:

Повідомлення:

Задайте питання менеджеру

Як до Вас звертатись?

Телефон:

E-mail:


Текст повідомлення:

Узнать цену

Об’ємні букви для міста відносяться до наземних рекламних букв. При замовленні такого виробу потрібно розуміти, що розташовуючись в громадському місці, вони будуть привертати увагу городян, а також гостей міста, які обов’язково захочуть зробити пам’ятне фото на фоні таких букв. Нижче представлені деякі наші рекомендації для замовлення букв для міста.

Наші роботи

дивитись всі роботи...


Наш сервіс

професійна консультація
консультація
креативний дизайн
креативний дизайн
власне виробництво
власне виробництво
доставка по всій Україні
доставка по Україні

Вартість, ціна об’ємних літер для міста

Ціна об’ємних літер, символів для міста залежить від багатьох факторів:

розмір літер, символів;

матеріал виготовлення;

кількість букв, символів, символов;

вид букв: світлові, не світлові;

об’єм букв: пласкі, об’ємні.

Щоб дізнатись точну вартість букв по Вашим параметрам, а також отрамити безкоштовну консультацію, достатньо надіслати запит на прорахунок скориставшись кнопкою Прорахувати вартість.

Запит на прорахунок:

Ім’я (обов’язково)

E-mail (обов’язково)

Номер телефона

Повідомлення (характеристики виробу)

Прикріпити файл (макет, приклад виробу):

По-перше, ми рекомендуємо виготовляти такі об’ємні букви з композиту. Цей матеріал зарекомендував себе, як довговічний і антивандальний. Ми повинні розуміти, що не тільки перехожі захочуть сфотографуватися, такі конструкції часто привертають увагу дітей, і ми повинні бути впевнені, що конструкція витримає їх цікавість і не впаде.

Наступним етапом потрібно правильно спроектувати і змонтувати каркас. Сам каркас ми виготовляємо з профільної труби, яка монтується всередину букви і з’єднується з зовнішнім каркасом усього виробу, який біля основи бетонується в землю. Таким чином, букви можна надійно зафіксувати і зробити стійкими до погодних умов, а також до впливу людського фактору.

Дизайн об’ємних літер для міста

На окрему увагу заслуговує дизайн об’ємних літер для міста. Він повинен поєднувати в собі естетичність і практичність. Також в основному така конструкція складається не тільки з об’ємних літер, але ще і з інших об’ємних елементів. Технічний фахівець з дизайнером повинні продумати конструкцію таким чином, щоб вона була стійка і реальна в виконанні.

Для того щоб замовити об’ємні букви для міста, ви можете зв’язатися з нашим менеджером і отримати професійну консультацію, а також замовити розробку дизайну і конструкторського рішення вашого вироби.

Залишились питання?

Ім’я (обов’язково):

E-mail (обов’язково):

Номер телефона:

Повідомлення:

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)

© Рекламний Цех-А, 2013-2018. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс