Як до Вас звертатись?

Телефон

Об’ємні літери для міста, населеного пункта

Объемные буквы для города, названия города

Зворотній дзвінок

Як до Вас звертатись?

Телефон

Задайте питання менеджеру

Як до Вас звертатись?

Телефон:

E-mail:


Текст повідомлення:

Узнать цену

Об’ємні букви для міста відносяться до наземних рекламних букв. При замовленні такого виробу потрібно розуміти, що розташовуючись в громадському місці, вони будуть привертати увагу городян, а також гостей міста, які обов’язково захочуть зробити пам’ятне фото на фоні таких букв. Нижче представлені деякі наші рекомендації для замовлення букв для міста.

Наш сервіс

професійна консультація
консультація
креативний дизайн
креативний дизайн
власне виробництво
власне виробництво
доставка по всій Україні
доставка по Україні

По-перше, ми рекомендуємо виготовляти такі об’ємні букви з композиту. Цей матеріал зарекомендував себе, як довговічний і антивандальний. Ми повинні розуміти, що не тільки перехожі захочуть сфотографуватися, такі конструкції часто привертають увагу дітей, і ми повинні бути впевнені, що конструкція витримає їх цікавість і не впаде.

Наступним етапом потрібно правильно спроектувати і змонтувати каркас. Сам каркас ми виготовляємо з профільної труби, яка монтується всередину букви і з’єднується з зовнішнім каркасом усього виробу, який біля основи бетонується в землю. Таким чином, букви можна надійно зафіксувати і зробити стійкими до погодних умов, а також до впливу людського фактору.

Дизайн об’ємних літер для міста

На окрему увагу заслуговує дизайн об’ємних літер для міста. Він повинен поєднувати в собі естетичність і практичність. Також в основному така конструкція складається не тільки з об’ємних літер, але ще і з інших об’ємних елементів. Технічний фахівець з дизайнером повинні продумати конструкцію таким чином, щоб вона була стійка і реальна в виконанні.

Для того щоб замовити об’ємні букви для міста, ви можете зв’язатися з нашим менеджером і отримати професійну консультацію, а також замовити розробку дизайну і конструкторського рішення вашого вироби.

Залишились питання?

Зворотній зв’язок

Ваше им'я (обов'язково)

Ваш e-mail (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Повідомлення

Прикріпити файл:

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)