Як до Вас звертатись?

Телефон

Не світлові дахові установки

Не световые крышные установки, вывески

Зворотній дзвінок

Як до Вас звертатись?

Телефон

Задайте питання менеджеру

Як до Вас звертатись?

Телефон:

E-mail:


Текст повідомлення:

Узнать цену

Вивіска у вигляді дахової установки вигідно відрізняється від простих фасадних вивісок, перш за все своєю помітністю. Такі установки розміщують на височини, це може бути як дах багатоповерхового будинку, так і звичайного кіоску. Не завжди є необхідність і можливість використовувати світлову дахову установку.

Наш сервіс

професійна консультація
консультація
креативний дизайн
креативний дизайн
власне виробництво
власне виробництво
доставка по всій Україні
доставка по Україні

Виготовлення не світлових дахових установок

Розглянемо особливості не світлових на дахових вивісок.

Не світлові дахові вивіски виготовляють з оцинковки, або композитних панелей, оскільки ці матеріали більш міцні і стійкі до вітрових навантажень і перепадів температури. Поверх основи наноситися зображення. Це може бути як повнокольоровий друк на самоклеючій плівці, так і аплікація. Залежно від висоти, зображення потрібно підбирати так, щоб воно було помітно з великої відстані. Не рекомендується використовувати дрібні елементи і бляклі кольори.

Найважливішим елементом дахової вивіски є металевий каркас. Для створення правильного каркаса, технічному фахівцеві потрібно враховувати такі показники, як вітрові навантаження, висота на якій буде розташовуватися вивіска, розмір вивіски, форма самого даху. Тільки знаючи всі ці параметри, технолог зможе правильно спроектувати дахову установку, щоб вона була міцною, надійною та безпечною.

Якщо все ж є необхідність установки світлової вивіски, але потрібен бюджетний варіант, то ми пропонуємо підсвітити дахову установку світлодіодними прожекторами. Встановити таке підсвічування можна над вивіскою, або під нею, в залежності від побажання замовника. Основним критерієм установки світлодіодного прожектора можна виділити – він не повинен заважати перегляду вивіски.

Щоб замовити прорахунок вартості і виготовлення не світлової дахової установки, зв’яжіться з нашим менеджером, щоб технолог запланував виїзд для заміру вашого об’єкта. Для цього зателефонуйте нам, напишіть лист, або надішліть запит через форму зворотного зв’язку.

Залишились питання?

Зворотній зв’язок

Ваше им'я (обов'язково)

Ваш e-mail (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Повідомлення

Прикріпити файл:

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 голоса, в среднем: 5 из 5)