Як до Вас звертатись?

Телефон

Наземні, об’ємні рекламні літери

Наземные, объемные буквы

Надіслати заявку

Ім’я (обов’язково):

E-mail (обов’язково):

Номер телефона:

Повідомлення:

Задайте питання менеджеру

Як до Вас звертатись?

Телефон:

E-mail:


Текст повідомлення:

Узнать цену

Наземні об’ємні букви можуть бути виконані в різних варіантах. Наприклад, букви, які будуть розташовуватися на території замовника, а відповідно будуть перебувати під охороною, не вимагають додаткових конструкцій для стійкості. Давайте розглянемо, в яких випадках краще за все використовувати той чи інший вид наземних рекламних букв.

Наші роботи

дивитись всі роботи...


Наш сервіс

професійна консультація
консультація
креативний дизайн
креативний дизайн
власне виробництво
власне виробництво
доставка по всій Україні
доставка по Україні

Вартість, ціна наземних об’ємних літер, символів

Ціна наземних об’ємних літер, символів залежить від багатьох факторів:

розмір літер, символів;

матеріал виготовлення;

кількість букв, символів, символов;

вид букв: світлові, не світлові;

об’єм букв: пласкі, об’ємні.

Щоб дізнатись точну вартість рекламних наземних букв по Вашим параметрам, а так же отрамити безкоштовну консультацію, достатньо надіслати запит на прорахунок скориставшись кнопкою Прорахувати вартість.

Запит на прорахунок:

Ім’я (обов’язково)

E-mail (обов’язково)

Номер телефона

Повідомлення (характеристики виробу)

Прикріпити файл (макет, приклад виробу):

Перший варіант, як ми вже припускали – літери на території заводу, фабрики чи іншої фірми. Такі букви можна виготовити з ПВХ, який буде тонований плівкою, що самоклеїться. Також в даному випадку можливий варіант виготовлення світлових наземних букв. Як і в інших окремо стоячих рекламних конструкціях, важливо враховувати, як світлові букви будуть підключатися до мережі, а також, скільки кабелю може знадобитися і як його заховати, щоб не псувати загальний вигляд букв.

Також можливий варіант розміщення букв за містом, наприклад в полі. При проектуванні і монтажі таких наземних букв важливо враховувати, що виріб буде розташовуватися на відкритому просторі, де буде підвладний всім погоднім умовам з чотирьох сторін весь час. З цього випливає, що матеріал, який буде використовуватися повинен бути стійким до таких умов. Тому для наземних букв за межами міста ми рекомендуємо використовувати композит. Ви можете вибрати колір, в якому будуть виконані об’ємні букви з варіантів, які пропонує виробник.

Об’ємні літери на металевому каркасі

Об’ємні букви у вигляді наземної конструкції зазвичай виглядають не просто стильно, але і помітно. Розташувавши наземні рекламні букви на своїй території, або ж уздовж дороги ви можете бути впевненим, що вони не залишаться непоміченими. Вони будуть служити не тільки орієнтиром, але також виступлять в ролі іміджевої реклами.

Досить часто до нас звертаються з питанням виготовлення наземних букв з металу. Насправді, коли справа стосується надійності – композит нічим не поступається металу, але при цьому набагато дешевше у виготовленні. В обох випадках для стійкості головну роль грає внутрішній каркас літери, а також бетонний блок у основи літери.

Щоб замовити наземні об’ємні букви з композиту або ПВХ, зверніться до нашого менеджера за допомогою форми зворотного зв’язку, електронної пошти або ж зателефонувавши нам по телефону. Згідно з вашими побажаннями, менеджер надасть вам кілька варіантів дизайну, а також підкаже який матеріал найкраще підійде для вашого виробу.

Залишились питання?

Ім’я (обов’язково):

E-mail (обов’язково):

Номер телефона:

Повідомлення:

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)

© Рекламний Цех-А, 2013-2018. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс