Як до Вас звертатись?

Телефон

Інтер’єрні літери – використання рекламних літер в інтер’єрі

Интерьерные буквы, символы

Зворотній дзвінок

Як до Вас звертатись?

Телефон

Задайте питання менеджеру

Як до Вас звертатись?

Телефон:

E-mail:


Текст повідомлення:

Узнать цену

Рекламні літери, які застосовуються в інтер’єрі приміщення зазвичай яскравіші, але вимагають більш детальної розробки конструктиву з монтажу каркасу або дистанційних утримувачів. Ця необхідність викликана в першу чергу естетичністю інтер’єрних букв.

Наш сервіс

професійна консультація
консультація
креативний дизайн
креативний дизайн
власне виробництво
власне виробництво
доставка по всій Україні
доставка по Україні

У торговому центрі або офісній будівлі відвідувачі можуть більш детально розглянути вивіску, оскільки вона розташовується досить низько, в порівнянні з зовнішніми буквами. Конфігурації рекламних букв нічим не відрізняються від зовнішніх, є тільки кілька відмінностей в матеріалах.

Плоскі інтер’єрні літери

Плоскі інтер’єрні літери

Такі рекламні букви виготовляються із пластику ПВХ, композиту, акрилу, фарбованого металу або полістиролу. Також при виготовленні може використовуватися поєднання пластиків, наприклад прозорого і кольорового акрилу, для додання буквах стилю і привабливості. Інтер’єрні плоскі букви можуть кріпитися як безпосередньо на стіну, так і на відриві за допомогою дистанційних утримувачів.

Ви можете замовити плоскі букви для вивіски в інтер’єрі, зв’язавшись з нашим менеджером, який порадить найкращий матеріал для вашого замовлення, а також надасть варіанти дизайну для їх виконання.

Об’ємні рекламні букви для інтер’єру

В даному випадку об’ємні букви можуть бути двох видів – світлові і не світлові.

  • Не світлові об’ємні букви для інтер’єру в основному виготовляються з ПВХ, який тонується плівкою (зазвичай 641 серії, але бувають і виключення). При монтажі найкраще використовувати металеву раму, оскільки при монтажі безпосередньо на стіну потрібно зробити багато отворів.
  • Світлові об’ємні букви для інтер’єру. Існує велика кількість варіантів виконання – світиться лицьова панель, світятьсяборта, підсвічування всієї букви і т. Д. В залежності від варіанту виконання можуть застосовуватися різні пластики – акрил або ПВХ. На відміну від несвітлових букв, для тонування цих рекламних букв використовують спеціальну світлорозсіювальну плівку 8500 серії.

Ви можете замовити об’ємні світлові і не світлові літери для інтер’єру, зв’язавшись з нашим менеджером, який порадить найкращий матеріал для вашого замовлення, а також надасть варіанти дизайну для їх виконання.

Букви для інтер’єру з підсвічуванням контражур

Можуть бути як об’ємними, так і плоскими. У разі об’ємних літер для виготовлення використовується пластик ПВХ, який тонується плівкою. Задня панель в таких буквах відсутня, оскільки всередині розташовуються світлодіоди, світло яких відбивається від стіни, або підложки, створюючи ефект світіння. Також як в об’ємних буквах з контражур, в плоских можливо безліч варіантів виконання, в залежності від дизайну.

Ви можете замовити об’ємні і плоскі букви і символи для інтер’єрної вивіски, зв’язавшись з нашим менеджером, який порадить найкращий матеріал для вашого замовлення, а також надасть варіанти дизайну для їх виконання.

Враховуючи різноманітність дизайнівінтер’єрних рекламних букв, конфігурації і матеріали можуть бути самими різними. Наші технічні фахівці часто продумують варіанти виготовлення самих неординарних, але цікавих виріб. Ми пропонуємо вам не просто виготовити шаблоннийвиріб, а створити унікальну і індивідуальну вивіску з рекламних букв для вашого інтер’єру.

Для замовлення інтер’єрних рекламних букв ми можете скористатися формою зворотного зв’язку, або ж відправити лист нам на пошту, а також зателефонувати за номером, який вказаний в контактах.

Залишились питання?

Зворотній зв’язок

Ваше им'я (обов'язково)

Ваш e-mail (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Повідомлення

Прикріпити файл:

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)